Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kapni fogom-e a szociális...

Kapni fogom-e a szociális segélyt ha a munka szerződésem lejár?

Figyelt kérdés
2013 augusztusában regisztráltam mint pályakezdő Októberben dolgoztam vállalkozónál bevoltam jelentve 1 hónapig ezután november 18-tól az önkormányzat felvett közmunkára és most április végén lejár a szerződésem és azt szeretném tudni hogy fogom-e kapni a segélyt? hallodtam hogy megkell lenni a regisztrálásnak 1 évnek hogy kapjam de azt is hallodtam hogy nekem ez beleszámítsák mint munkaviszonyt az időbe és egyből kapnom kéne mert volt munkaviszonyom? akkor most mi az igaz?

2014. márc. 10. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Tárgyévben teljesített 30 nap munkaviszony alapján a következő évre jár szociális segély. Tehát jelen körülmények alapján 2014. és 2015. évre is jár neked az ellátás. Legközelebb 2015. évben kell teljesítened 30 napot, de remélhetőleg addig találsz jobb és hosszútávú állást. (Munkanélküli ellátáshoz pedig hosszabb munkaviszony kéne.)
2014. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy az egy hónap közmunkádra fogsz kapni három évig havi nettó kettőszázötvenezer forintot.
2014. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utolsó kommentező szerintem te aztsem tudod hogy most jelenleg milyen rendezvényen vagy :D xd de bár igazat szólnál nem bánnám :D
2014. ápr. 4. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!