Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő munkanélküli...

Pályakezdő munkanélküli semmiféle segélyt nem kaphat?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve hogy munkanélküli vagyok,folyamatosan nézem az álláshirdetéseket elküldöm az önéletrajzomat nagyjából 1 vagy két hetente ha vissza hivnak vagy irnak,elmegyek elbeszélgetésre megirom jól a tesztet aztán "elfelejtenek"visszahívni nagyon bosszantó,és még elvárják az embertől semmi segély nélkül hogy menjen el munkaügyi központba meg járjon el potyára állásinterjúkra!Munkával kapcsolatban nem válogatok bárhova elmennék dolgozni,de nem sikerül...Konkrétan szülőktől nagyon - nagyon ritkán kapok támogatást,sőt a legutóbbi kijelentésük az volt hogy kijelentek a lakcímről ha nem megyek dolgozni,és fogalmam sincs mit tegyek? Mindenféle megoldást szívesen elfogadnék aki tud segíteni,mindenki volt pályakezdő

2014. márc. 11. 09:46
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia. 1 év munkaügyre járás után 22800 ft szociális segély.

21/sorstársad

2014. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

"Pályakezdő munkanélküli semmiféle segélyt nem kaphat?"


Dehogynem. A béred után nem kell bizonyos járulékot fizetnie a munkáltatónak, így kapásból előnyből indulsz egy interviewn.

2014. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Értesz valamihez vagy érettségivel várod a sült galambot?
2014. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kár, hogy nem írtál semmit a végzettségedről meg egyéb részleteket, mert érdekelne. Gondolom ez senkit nem izgat, de leírom, hogy én b 2009 óta vagyok munkanélküli, mióta befejeztem a sulit. (persze most közmunkás vagyok, de ez nem munka :D ) Kb 1 éve én is írtam ki kérdést, de csak az oltások jöttek, hogy aki keres az talál, meg nem ekresem eléggé, meg hogy válogatós vagyok. Őszintén szólva elmennék gyárba is 80 ezerért, de oda sem kellek... Mosogatni se kellek, se étterembe, se cukrászdába, sportpálya öltözőjének takarításához fiatal vagyok, hogy iskolatitkár legyek fiatal vagyok. viszont minden máshova meg öreg vagyok, mert már betöltöttem a 25 évet és így nem kellek sehova...
2014. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4/4 szívemből szóltál :D én is 25 vagyok a kutyának nem kellek pedig már annyi helyre beadtam én is a jelentkezésem.
2014. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El kell menni dolgozni. Aki keres az talál.
2015. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!