Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hamis szakács szakmai iratokka...

Hamis szakács szakmai iratokkal lehet érvényesülni?

Figyelt kérdés

Üdv.

19/F

Szakács szakmát tanulok ... most végzős vagyok de 99% hogy nem fogok a vizsgáig eljutni mert meg fogok bukni... na már most a B verzióm az lenne hogy elmennék a józsefvárosi piacra és megvenném a papírokat (80 ezer forint) majd úgy boldogúlnék az életben.

Kérdésem a következők lennének : a hamis papírok megvétele után elmennék érettségire észrevennék ott hogy hamisak a papírok ? ( mert csak szakma elvégzése után mehetnék 2 éves érettségire)

Bárki más észrevenné hogy hamis ? (apeh ellenőrők ilyeek ha dolgoznék valahol)

Igazából ez lenne a "nagy" ötletem mert ha megbukok a szüleim valószínüleg kiraknak itthonról és hatalmas szégyen lenne az egész családnak ez az egész + ha megtudnák h megbuktam én felakasztanám magam az első fára...

BÁRKI aki tud segíteni az írjon kérem ... tapasztalatokat , észrevételeket , tanácsot amit csak szeretne de az is igazán jó lenne ha valaki aki tudja pontossabban hol lehet szerezni ilyet az is segítene ...

Köszönöm hogy végigolvastad az én szerencsétlen életem egy kis részletét

Üdv . 19/F



2014. márc. 11. 21:05
1 2
 11/12 anonim válasza:
Azóta mi a helyzet kedves kérdező?
2021. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szakács szakma? Érettségi? Meló? Pizzéria?
2021. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!