Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyit keres...

Szerintetek mennyit keres nettóban egy Mcdonalds-i alkalmazott? Gondolom nincs akkora különbség a fizetésben, hogy valaki pénztárba van vagy konyhai alkalmazott. Ezenkívül megéri oda menni dolgozni? Annyi mindent hallani.

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

üdv

semmi különbség mind a ketten minimálbért kapnak.Talán annyi a különbség ,hogy a pénztáros ha elszámol valamit vagy rosszul ad vissza akkor a fizuból vonják le.

Szerintem stabil kis cég lehet megérné bepróbálkozni habár elég sok jelentkező lehet.

2009. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen de kb mennyi a nettó fizu? Mert ez nem derült ki:):)
2009. dec. 14. 23:43
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Mert buta vagy, leírta, hogy minimálbér, ami fix összeg. Azért mekiben talán van esélyed.:)
2009. dec. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hihetetlen, hogy ez a kérdés hányszor merül fel és hányszor adnak rossz választ.

Cirka bruttó 90eFt-ot kapsz, ami nettő 70eFt körül van.

Ha nincsen még családod, fiatal vagy, szeretd a pörgést és a fiatalos társaságot, akkor megéri odamenni dolgozni, mert 2-3 év alatt manager lehet belőled (fehér inges.) Ők lényegesen többet kapnak és nem is dolgozzák halálra magukat.

Keress rá a témára, nincs kedvem megint mindent leírni újra, meg újra.

2009. dec. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
56%
ritka szar hely...ennél még a tesco kaszasor is jobb :D:P
2009. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én már kemény 3 éve ott nyomom mint diák..de utálom... :(csak itt nálunk a szórólapozáson kívül nincs más, na persze meg a tesco pénztár, de mekiben keresek óránkánt 516ft.t, a tescoban meg 410-et..nem mindegy...:S:S

Mindegy,hogy kasszázol vagy konyházol, ugyanannyi a fizu: minimálbér

2010. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

bocsi, h itt kérdezek,de hátha kapok választ:)( már próbálkoztam több helyen is,de senki nem tudta)


Mc Café dolgozóknak végig kell tanulni az éttermi részleget is?

Szeretnék oda jelentkezni, de baromira nem szeretném végigjárni az egész éttermi részt megint. Már diákmunkaként dolgoztam ott 2 éve és a konyhán mindig nagy a zűrzavar, sokan vagyunk a konyhán meleg van a grill éget..stb. a mc café rész sokkal nyugisabbnak tűnik és csak részmunkaidőt vállalnék.

Ja és már elfelejtettem, h mit hogyan, tehát egy mcCafést nem rakhatnak be oda hiány esetén?

20/L

2010. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!