Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanári diplomával milyen...

Tanári diplomával milyen esélyeim, lehetőségeim vannak a Munkaügyi Központban regisztráció után?

Figyelt kérdés
Budapesti, férfi.
2014. márc. 23. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Mész útcát seperni
2014. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy év után kaptam tanári munkát, mondjuk nem a munkaügyinek köszönhetően, azóta eltelt 4 év és ugyan ott dolgozók már véglegesítve. Szóval nem lehetetlen, csak nempár hónap.
2014. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A munkaügyi központ csak akkor fog neked állást adni,ha nagyon nagy szerencséd van. Én már lassan fél éve be vagyok jelentkezve diplomával (nem büfé szak), mégse próbáltak eddig semmit se rám sózni. Nem csak azért,mert nincs olyan állás,vagy csak ritka,hanem azért is,mert nagyon nem foglalkoznak vele,gondolják majd te megoldod. Ki van rakva általában egy hirdetmény ha bemész,ahol az aktuális munkák vannak,ott nézelődj.
2014. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából arra is kíváncsi vagyok, hogy ajánlanak-e átképzést, illetve hogy egyből küldenek-e közmunkára.
2014. márc. 24. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
1ből mész a selejthez
2014. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Selejt? Gyári sorrol kerülnek le selejtek. Mégis mire gondolsz?
2014. márc. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!