Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kételkedem magamban, hogy...

Kételkedem magamban, hogy programozó tudnék lenni?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy olyan programkódot, amit nem értek, egyből az az érzés kap el, hogy én ehhez hülye vagyok, nekem nem ez való ... 16 éves vagyok, még csak az alapoknál vagyok, de amit eddig csináltam tetszett, főleg mert régebben is szerettem "alkotni", pl. játékot, de természetesen nem programozással, de ez a hajlam bennem van, hogy szeretnék csinálni dolgokat a gépen, amit lehet használni. Csak nem bízom magamban, hogy lehet nekem nem ez való... Írják hogy ide nagyon sok elszántság kell, meg szorgalom ... Én elég lusta ember vagyok, így ezért is félek. Meg hogy sikerülne e az egyetem ? Matekból 3-4 es vagyok emelten, de egyre jobban fejlődök, logikám elég jó. Ti mit gondoltok ? Lehet esélyem?

2014. márc. 28. 06:53
1 2
 11/13 Tom Benko ***** válasza:
Angolul jobb lett volna írnom: text editor. Notepad, mousepad, leafpad és társaik. Mondjuk.
2014. ápr. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Áh, megközelítőleg se tudok én olyat... :D
2014. ápr. 2. 16:55
 13/13 Tom Benko ***** válasza:
Rossz hozzáállás. Kezdjél neki.
2014. ápr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!