Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztos lehetek abban hogy a...

Biztos lehetek abban hogy a munkáltatóm ezen a héten fog hivni? Hogy menjek be dolgozni? Bizhatok benne ezekből a jelek alapján?

Figyelt kérdés
közfoglalkoztatott voltam és találtam egy bolti állást és oda kerestek embert és a szerzodés amit olvasott ugy volt hogy felmondás mert sulyos kovetkezmény hogy nem végeztem el egy felnőtt képzést de én támogathato pályakezdo vagyok és startkártyám is van és igy engem rogton felvett a munkáltato és kozvetlen velem mindenrol e tudok beszélgetni vele eddig kb 1 hetet voltam betanitva jártam ugy oda de már pénteken a munkaugyinél toltott ki papirt rolam h engem bejelentsen stb de azt mondta h addig ne menjek betanitásra mig nincs szerzodesem de hivni fog amint tud valamit és már mindenkinek bemutatott a fonok h én vagyok az uj kollégano

2014. márc. 31. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos csak az a biztos ha IGEN-t mond!(a mai világban...)
2014. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alapján, hogy fogalmazni sem tudsz normálisan, egy csoda lenne...
2014. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alig értettem mit írtál annyira tele volt hibával. De szerintem igen, fel fog hívni.
2014. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!