Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakot kéne választanom...

Milyen szakot kéne választanom az egyetemen ha SAP tanácsadó/programozó szeretnék lenni gazdaságinfós? És, milyen szempontok alapján döntsem el, hogy melyik modult tanuljam ki?

Figyelt kérdés
Gondolom a német meg angol nyelvtudás alap az angol megy már társalgási szinten a németet most kezdtem el tanulni de jól haladok. Az egyetem alatt szerintem meg tudom tanulni egy alap szinten, hogy juniorként el tudjak helyezkedni szerencsére Kolozsváron van egy SAP központ és ott fogom végezni majd az egyetemet jövő összel kezdem addig még tanulom a németet meg az angolt.
2014. ápr. 1. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Gazdaságinformatikus szak, üzleti informatika, vagy vállalatirányítási rendszerek szakiránnyal.
2014. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm milyen szempontok alapján döntsem el, hogy melyik modult tanuljam ki?
2014. ápr. 1. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy melyiket? Mindet! Ha ez a szakmád, akkor nem akarod csak a 10%át tudni...
2014. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyetemen nincs ilyen,hogy milyen modult tanulj ki. vannak kötelezően teljesítendő tárgyaid,és majd szakirányt tudsz választani. az pedig egyetemfüggő,hogy mik vannak
2014. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én egyetem alatt tenném le az ehez szükséges vizsgát a Sap Kolozsvári központjánál semmi köze nincs az egyetemhez ott nincs kimondottan ilyen szak.
2014. ápr. 1. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Kolozsvárott mi van, de itt a gazdinfó szakleírása a BCE-n:


[link]

2014. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz. Én is gondoltam már arra, hogy a Corvinusra megyek kb egyenlő távolságra vannak csak sok ismerösöm van Kolozsváron meg rokonok is.
2014. ápr. 2. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!