Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha megnyernéd az ötöslottót,...

Ha megnyernéd az ötöslottót, mire költenéd?

Figyelt kérdés

Ha én:


-2 db ps4

-nVidia gtx 760

-32g ram

-intel core i9

-csomó ps4 játék

-vmilyen ultraluxus Tesla, Lamborghini, Ferrari

-Dísznek elraknék 3kg aranyat

-A többit pedig elraknám bankba


És te mire költenéd



2014. ápr. 2. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mindig hülyét kapok az ilyen kérdésektől, mert látszik benne hogy az átlag kis ember mennyire nincs felkészülve hogy ekkora pénzel bánni tudjon.
2014. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Befektetném valamibe, vennék egy házat Balatonfüreden, egy 650- es Ktm cross motort, és luxus prostikhoz járnék:)
2014. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Befektetném külföldi bankokba, esetleg ingatlanba.

Felmondanék és vidáman élnék belőle életem végéig, talán én is vennék ps-t, de nem ez az elsődleges...

Utaznék a világban, finom kajákat ennék, élményeket gyűjtenék.

2014. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vennék autót, több lakást/házat amit bérbeadnék. Adnék belőle a családnak, rokonoknak, talán néhány barátnak. Megpróbálnék felvásárolni 1-2 jólmenő, még fejlődni képes vállalkozást. Adományoznék egy csomót. Lenne több befektetésem különböző bankokban. Tanulnék még tovább, majd ha nagyon megunom vhol dolgoznék, de nem hajtanám szarrá magam. Utazgatnék.
2014. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ingatlanokat vennék, kiadnám őket. Tárgyakat, kocsit nem vennék, de elutaznék pár szép helyre, ami gyerekkori álmom volt... Utána a többit beteszem a bankba.
2014. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vennék dolgokat olcsón és drágán eladnám őket.
2014. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy részét szüleimnek adnám, hogy ki tudják fizezni az adósságukat. Másik részét pedig szoftverfejlesztő vállalkozásba fektetném (informatikus vagyok), illetve más befektetésekkel megforgatnám.
2014. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kisebb házat vennék Balaton parton és felújítatnék egy 60 éves 300lóerős amerikai autót.

Többi a bankba menne.

2014. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!