Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Termeléstervező fizetés?

Termeléstervező fizetés?

Figyelt kérdés
Francia érdekeltségű gyárban termelés tervezés lett az új pozícióm, mennyi a reális netto fizetés?(nálunk nincs cafetéria)18 sor van, kb 800fős gyár, a tervezésnek csak egy része lesz a munkaköröm, főleg a gyakorlati megvalósulása. Érettségim van.

2014. ápr. 4. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Bruttó 114 000Ft, persze ha ennél többet harcolsz ki az a te dolgod!
2014. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mihály Pauló válasza:

Felettem reagáló kicsit el van tévedve de ez az ő dolga.

Már voltam termeléstervező és én is feljebb léptem így sokkal nehezebb. 150 a szakmunkás alap az alá ne add.

de egy normál fizetés 210 bruttó kb 170 nettóra jön ki. ez fölé mehetsz max 300 ig attól függ menyire vagy nélkülözhető mert ha nem akkor bátran nélküled összeomlik a gyár egy hónapra minimum és a periódus zárás után az igazgató nem kap prémiumot szóval nem fog hagyni elmenni.

Én ráfáztam mert amikor kértem a magasabbat az igazgató megadta és a hátam mögött az addigi főnököm (Logisztikai manager) elvállalta az én munkakörömet is. Azóta kirúgták én meg találtam jobbat XD.

2014. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!