Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire kényelmes a munkád?

Mennyire kényelmes a munkád?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 14:53
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:
Nagyon. másfél méter széles, úgyhogy jól elférek benne.
2014. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szinte egész nap ülök egy forgószékben, ami egész új és nagyjából ergonómiai, a lábam fel szoktam tenni az asztal alatti tartóra, mondjuk a billentyűzettartó kicsit alul van, de azért kényelmes.

Az emeletünkön mozgok többet, napi 2-3-4-szer megyek távolabbra, van lift de inkább lépcsőzöm.

Itthonról pedig félóra gyalog.


Szóval kényelmi szempontból jó, de a többi szempont... hát az sokat ront rajta.

2014. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shai-Hulud ***** válasza:
Kedves előző, nem vagyunk véletlenül kollégák? :-DDD
2014. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elégedett vagyok nagyjából.

A fizikai kényelem átlagos (irodai munkakör, banki háttérkörnyezet), a számítástechnikai eszközök átlagon felüliek.

A "szociális" helyiségek is átlagosak (mosdó, konyha).

A munkakörömet, feladataimat szeretem, a szakmámban dolgozom, a fizetésem átlag feletti, a munkaidőmet én osztom be az elvégzendő feladatok tükrében (de bent vagyok, bent kell lenni minden nap kb. 9-16-ig, ha határidő van, akkor néha akár 19-ig is).


A kollegák többsége kedves, normális, szakmailag felkészült- 1-2 olyan van (nagy cég) aki irritáló és a közelemben dolgozik- de ezt ki lehet bírni, én elég türelmes vagyok, egyszerűen teszek rájuk :).


Ami engem a legjobban zavar az az, hogy egész nap muszáj a neonoknak égnie, hiába a szuper monitor, sajnos délutánra már elfárad a szemem, illetve pár hónapja szemüveges lettem (akkor hordom, ha kezdek nem jól látni vagy elfáradni)- nem nagy dioptria, de egyértelműen a monitoros munkavégzés/neonlámpás iroda miatt alakulhatott ki.


A munkám jellegéből adódik, hogy hónapomn belül is van az elvégzendőkben hullámzás- néha üresjárat, néha dömping, amikor mosdóba is sajnálok kimenni :)- de ezzel együtt elégedett vagyok és szeretem a munkámat.

2014. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!