Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún elsírtam magam,...

Állásinterjún elsírtam magam, amikor anyukámról kellett beszélnem, aki meghalt. Jelenthet ez hátrányt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Miért kellett anyukádról beszélned? Ezt eleve nem értem.


Ha csak annyi volt a kérdés, hogy mivel foglalkozott, vagy hasonlóan személytelen témában, akkor szerintem gáz, hogy nem tudtad visszatartani a könnyeid, mert azt mutatja, hogy nem tűröd a stresszt, nem tudod feldolgozni a traumákat. Ez sok munkahelynél hátrányt jelent.


Ha nagyon belementek személyes kérdésekbe, mint pl. miben halt meg, hogy teltek az utolsó napok, és emiatt tört el a mécses, akkor megértem, de akkor meg az interjút vezető volt a hibás, ilyennek véletlenül sem szabadna szóba kerülnie. Neked is egyszerűen ki kellett volna térned a válaszadás elől azzal, hogy ez a magánéleted, nem akarsz róla beszélni.

2014. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Én sem nagyon értem, miért kellett állásinterjún anyukádról beszélni. Nekem amúgy szimpatikus lettél volna, mert ez olyan emberi jelenet lehetett.
2014. ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Állásinterjún - hacsak nem híres ember édesanyád, s ez nem közismert- akkor nem szabadna édesanyádnak szóba kerülnie.

Te hoztad szóba? Akkor butaság volt.

Ha meg ők, akkor meg durva hiba.

2014. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sajnos jelent, vsz. nem vesznek fel.
2014. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
37 éves vagyok, de soha az élteben nem kérdeztek állásinterjún az anyukámról, azon kívül, hogy "anyja neve"...
2014. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Én el tudok képzelni egy " Olyan ismerős az édesanyja neve, nem a Akárhol dolgozik?" kérdést. Ez nem törvényellenes....

Sírni viszont nem kellett volna..... Nem hinnem, hogy jo benyomást tettel a munkáltatóra....

2014. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem mindenképpen hátrány,hogy sírtál. Legközelebb embereld meg magad!
2014. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Felvettek! Aki meg azt írja h embereld magad és hasonlók annak kívánom ugyanezt az érzést! egy hónapja történt és csak 19 éves vagyok idiota!
2014. ápr. 11. 08:35
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Leírnád, mit kérdeztek anyukáddal kapcsolatban? Tényleg érdekelne, mert ilyenről még nem hallottam!


Amúgy meg nagyon gratulálok! :)

2014. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező:

Teljesen egyetértek a válaszoddal! :-) Ne foglalkozz a leugató válaszolókkal! Azt se tudják miről vakerálnak! :-)

Én is így jártam, mint te, és engem is felvettek! :-)

Azért kérdezett bele mindenbe, mert érdekled, jó benyomást tettél rá, és szeretne emberileg jobban megismerni, aminek örülhetsz, mert ez nem csak 1 sablon interjú volt, mint szokott lenni..

2014. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!