Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Andreasagro KFT-vel kapcsol...

1822 kérdése:

Az Andreasagro KFT-vel kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalata? Megbízható cég?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 10:38
 1/1 gezuka86 válasza:

Nekem rendbe volt majdnem minden.. MEgelőlegezték a kiutamat, mert le voltam égve. a fizu megjött mindig hó elején. A szállás egy szobában volt amit a dán adott, az előző munkás után takaríthattama sok retket. :D Mondjuk ingyen volt legalább.

Az a baj csak, hogy farmos munkán kívül nem nagyon van nekik más.. Én teheneket fejtem meg. Ismerősömmel eggyütt akartunk kimenni, de nem volt két fős munka, szóval ő meg mehetett favágásra meg segédmunkára. Ő még mindig kint már egy éve, kertész egy szigeten. Be voltam jelentve mert az ottani adóhivataltól küldtek levelet, és ők (Andreasagro) megcsinálták a bevallást. Tehenes munkával vigyázzatok mert tudnak rúgni a dögök.. Én végülis 5 hónapot voltam velük, a kereset lehetne jobb, de hát azt itt nem kellett lakásra költeni.

2015. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!