Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ryanair-es kérdéseim, tudnátok...

Ryanair-es kérdéseim, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A tréning ideje alatt a háziállatom ott lehet-e velem a szálláshelyen? (törpenyuszi - azért kérdezem mert nem tudom kire rábízni - elajándékozni pedig nem szeretném. Gondolom az albérletben már természetesen velem lehet, csak a frankfurti tréningnél való szállásban nem vagyok biztos)


Kezdésként össz-vissz (az első fizetésig) mennyi pénzre van szükség?


A tréning helyszíne mindenképpen frankfurt - hahn?


A segítséget előre is köszönöm szépen!



2014. ápr. 10. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül és milyen hosszú egy ilyen tréning ? Ha nem titok perze :)
2014. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is az arakrop erdeklodom, mert ahogy szamolgattam az osszkoltsegre hatalmas osszeg jon ki... amerikaba nem kellene ennyi..


a net szerint a trening 1700euro de ezt lehet fizetni hitelkent a fizobol. csak ugy vannak mas koltegek

2014. ápr. 11. 06:07
 3/9 anonim ***** válasza:
És ez csak Ryanair tréning ? Szóval más társasághoz nem lehet utána menni ?
2014. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hello :) Én légiutaskísérő vagyok. Arra a kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, hogy a tréning ideje alatt nálad lehet-e a kutyád. Véleményem szerint nem, de nem biztos. Kezdéshez azért kell, hogy legyen valamennyid, mivel az első 12 havi fizetésedből levonják a tanfolyam árát. Az egyenruha kölcsönzési díját pedig minden hónapban levonják. A tréning helyszíne Frankfurt. Minden légitársaságnak saját képzése van, ezért ha jelentkezel a Ryanairhez, akkor ha később tovább akarsz menni pl. a Lufthansa-hoz újat kell csinálnod. Én a helyetekben megpróbálnék a bécsi bázisú Fly Niki-hez jelentkezni, oda is gyakran vesznek fel kezdőket. Jobb a fizetés is, és a munkarend is.
2014. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen a segítséget. Èn csak angolul tudok a Fly Nikihez meg német is kell, úgyhogy ez nekem kiesik.
2014. ápr. 12. 06:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Hááát... az viszont eléggé nagy hátrány, ha csak angolul tudsz. Ebben a szakmában a nyelv bárminél többet ér. Aki több nyelven tud, azt fogják fölvenni. Ha van még másik 30 olyan jelentkező, aki beszél az angol mellett még más nyelvet is, akkor őket fogják választani nagy valószínűséggel, nem pedig téged. Ha pedig felvesznek, nem fogsz tudni később a nagyobb légitársaságokhoz jelentkezni, mert oda már kell az angol és még minimum 1 másik világnyelv.
2014. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tanulom a nyelveket..


De például az Emirates-nél is angolul kell tudni. Jó persze értem a logikát, de biztos nem csak a nyelvtudás számìt.

2014. ápr. 13. 07:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Emirates az arab és Dubai bázisú :D
2014. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát persze. Az angol kell "csak"... de ha csak angolul tudsz, felejtős ez a szakma.
2014. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!