Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyantól szeretnék segítséget...

Olyantól szeretnék segítséget kérni, aki esetleg légiutas kísérőként dolgozik, vagy nagyon vágja a dolgokat? Többi lent

Figyelt kérdés
Ryanair-nél szeretnék jelentkezni, ellátogattam a crewlink oldalra, hogy megkezdjem a jelentkezést, az online kérdőív kitöltése után ezt írta ki. We regret that you do not qualify to proceed any further with your Application. De miért nem vagyok jogosult? Most akkor hogyan jelentkezzek???

2013. máj. 30. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami olyat válaszoltál, ami miatt nem felelos meg
2013. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem felelsz meg a feltételeknek.
2013. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyorsan végigkattintottam és megfelelnék. Várható, hogy melyik kérdésre milyen választ szeretnének, ha arra kattintasz, akkor pozitívan értékel.


Írd le, hogy mire mit válaszoltál, kitaláljuk hol bukott a mutatvány.

2013. máj. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Három kérdésre várnak "nem" választ:


- Gondot jelent-e az angol mindennapos használata szóban és írásban?

- Gondot jelent-e embert próbáló szituációkban emberekkel bánni?

- Van-e bármilyen bűnügyi múltad?


Minden más kérdésre igenleges választ várnak.

2013. máj. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen közben rájöttem hogy az egyiknél véletlenül igent jelöltem, már megoldottam, küldték is a levelet :)
2013. máj. 31. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!