Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miből lehetek gazdag?

Miből lehetek gazdag?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok nem tudom merre tanuljak tovább de nagyon gazdag szeretnék lenni havonta minimum 500 ezer de inkább 1m felett szeretnék keresni 10-20 milliós autót venni drága ruhákat mindent én akarok lenni az élet császára nem akarok beállni a sorba a 80 ezret keresők közé . Milyen irányba tanuljak vagy mivel foglalkozzak ? ha kell meg is dolgozok érte ..

2014. ápr. 12. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg 80 ezerért fogsz dolgozni.
2014. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Alkalmazottként nem nagyon fogsz ennyit keresni legálisan! Vállalkozást índíthatsz, de ahhoz is kell valamilyen szaktudás, ha tényleg komoly pénzeket akarsz keresni. Ha nincs örökséged, azaz nem hullik az öledbe a pénz, akkor ahhoz hogy gazdag lehess, legalulról kell kezdeni, keményen, kitartóan tanulni, dolgozni, kapcsolatokat teremteni. Ez pedig nem kis idő. Nekem közel 10 évnyi munkám van abban, hogy ma jól élek. Attól hogy egyetemre mész, akár milyenre, még nem leszel automatikusan gazdag.
2014. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

18 évesen elszakadhatnál már az álomvilágodtól. Tudom, hogy szép és jó, de nem ott kell élni, hanem a valóságban.


Legyél prosti, úgy hallom jól keresnek. Vagy drogdíler, ők is szakítanak.



21:09


Biztos, hogy ennyit fog keresni. Ilyen kérdés után meg főleg.

2014. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Odateszed magad,képzed magad,ahogy utolsó írja,és olan szakmát szakot tanulsz aminek van értelme.

Tehát pl:

-Mérnöki(környezet nem)

-Matekos

-elemző közgazdász

-Pilóta


Ezeket csak ha be tudnak rakni ismik jó helyre

-Orvos

-Közgazdász(sima,gazd.medzs)

-jogász


De élvezd az a lényeg,és hivatás tudatod legyen,mint nekem.Nekem a programozás,tesztmérnökség,jól is élek belőle már.Ezek a dolgok amiket írtál pont ezeket akarom én is,jó ruhák,faxa helyek,fullos verda mert ezeket akarom mellette elismert szakember.


És jól teszed,hogy van célod mert így tuti nem leszel 80nettós.

Ügyesen és csináld.

2014. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%

ne hallgass előzőre,mert csak lehúzz.

Pedig jól teszi mert amit leírsz 1000%-ban megvalósul,ajánlom Brian Tracyt,én is pont így gondoltam és igen lám a fizum ennyi már amennyit ír,sok meló mai napig

2014. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem fogsz még 80 ezret se kapni ilyen hozzáálással csöves leszel. Attól lehetnél gazdag, hogy jó helyre születsz jó időben :D Jó kapcsolatokkal
2014. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

én egymillió felett keresek, de nem vagyok az élet császára.

ha ilyesmire vágysz, azt máshol kell keresned.:)

2014. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ne álmodozzz inkább tanulj, ennyit mondjuk a kíváló programozók keresnek és mondjuk a bankokban a vezetők...ismerősök között láttom.
2014. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Aki nagyon gazdag , az nem ( csak ) munkával szerezte a gazdagságát.

A jó fizetéshez ( gazdagsághoz ) kell családi háttér , akarat , szerencse, jó iskolák , kapcsolatok ( szülők kapcsolatai ), megfelelő gazdasági környezet ,mások eltaposásának a képessége , szorgalom , esetleg öröklött ( továbbvitt ) vállalkozás meg hasonlók....

Persze vannak gyors módszerek , tőzsde , bankrablás , nősülés ( férjhezmenés ), privatizáció ,kábítószer-kereskedelem , de ezek nagyon ritkán működnek....


Mellesleg megnézném , hogy hogyan leszel te pilóta ....

Egyébként a pilóták sem igazi milliomosok ,kb. 50 éves korukra kerülnek a felső középosztályba.

Az , hogy közgazdász , vagy jogász leszel , az sem garancia a gazdagságra , a magyar közgazdászok , bölcsészek Londonba mennek dolgozni pizzafutárnak meg gyári munkásnak , mert nem tudnak megélni Magyarországon.


Vándorolj ki Ausztriába , állj be kukásnak és annyit fogsz keresni , mint egy magyar pilóta , a kukáskocsi meg maximum 50 - el megy , nem 800km/h - val , mint a repülőgép....

2014. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Találj ki valamit, ami sokat érhet, csinálj egy céget, és ha befutsz vele, lehetsz az élet császára, de melósként nem lesz 20 millió autód, még akkor se ha 500-at keresel... Gondolj bele, ha minden egyes hónapban átlagosan el tudsz rakni az 500-ból 100-at,[mert valamiből élni is kell, és nyilván addig sem kenyéren meg vízen fogsz] az is csak 1,2 millió egy év alatt, 10 év alatt még csak 12 millió... 50-60 éves korodra meg is lesz a saját ház + 20 milliós autó...


Attól nem leszel az élet császára ha fél millát keresel, legfeljebb nem kell aggódnod, hogy kihúzod-e a következő fizuig...


Én azt mondom, hogy nyelvtudás + szaktudás és irány külföld. Én épp most szerzek szakmai gyakorlatot itthon, közbe lassan nekiállok felfrissíteni a nyelvtudásomat, pár év és aztán itt se vagyok. Itt keresek most 90-et, tapasztalattal keresnék 150-200-at, Ausztriában meg forintban számolva kb 6-700-at, ami nagyon nem mindegy.

2014. ápr. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!