Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miből lehetek gazdag?

Miből lehetek gazdag?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok nem tudom merre tanuljak tovább de nagyon gazdag szeretnék lenni havonta minimum 500 ezer de inkább 1m felett szeretnék keresni 10-20 milliós autót venni drága ruhákat mindent én akarok lenni az élet császára nem akarok beállni a sorba a 80 ezret keresők közé . Milyen irányba tanuljak vagy mivel foglalkozzak ? ha kell meg is dolgozok érte ..

2014. ápr. 12. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Olajszőkítés, pénzmosás, uzsora. Ezek mennek most nagyon, meg az illegális gáztankolás. Még fiatal vagy. Lesz szép autód, ruhád, házad, de ezzel mi változik? Csak a külsőség. A gazdagság felelősség is, ahhoz kell egy olyan személyiség, amely nem omlik össze a gazdagság terhe alatt. Lásd lottónyertesek. A legtöbbje öngyi, vagy alkesz lett, de nem maradt meg nekik a pénzük. Elgondolkodtató.
2014. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót: kőből, és akkor kő gazdag leszel.
2014. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kicsit gyerekesen írtam le de ez volt pont akkor a fejemben . Ami érdekel : autókkal kapcsolatban minden , informatika .

Arra gondoltam a chiptuningolást kéne kitanulni egy program megírása egy autóra 50-100ezer Ft csak csináljak meg egy nap 2 db-t :)

2014. ápr. 27. 16:23
 14/15 anonim válasza:

Mint ha annyira fontos lenne a chiptuning a kocsiba... add kb. 10-15le de azt is csak a vezérlést irja át magadabb fordulaton tudd menni kicsit többet dolgozik a motor, na ettol a hulyesegtol megy tonkre az egesz... aki normalisan akar motort tuningolni annak tobb penze van mint 100ezer.. vannak persze akik feleslegesen megchipeltetik a kocsit de nem azok altalaban a hozza nem erto hulyegyerekek akik a szuloktol lenyult penzt viszik.. 1nap ketszer, ne nevetes már. 1 honapban ketszer max..


Szerinted hány utcai kocsiba fog kelleni chiptuning jézus isten...

Inkább olyanba gondolkodj amire szukseg van, ertelme is van

2017. nov. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem ilyen emberekből mint te nem lesz gazdag. Sima fizetésből nem leszel "gazdag", szóval neked kell valami egyedit alkotnod (vagy befeketsz, de ahhoz kéne valami tőke is). De a személyiségedtől is sok függ. Mert magyarország nagyon nagy része százezreket keres, és nem tesz érte hogy ne így legyen (pedig simán lehetne). De ahogy olvastam nem leszel gazdag, mondjuk 4 éve írtad szóval akkor egy kérdés, milyen a mekis élet?
2019. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!