Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmai gyakorlatért járni...

Szakmai gyakorlatért járni szokott fizetés?

Figyelt kérdés

Főiskolárol BSc diplomához kötelező 2 hónapos szakmai gyakorlatra kell mennem a nyáron.

A kérdésem az, hogy ezért szokott-e fizetés vagy bármi hasonló járni?


2011. márc. 24. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem. Kötelezően csak a szakközepeseknek kell fizetni, neked a munkáltató jófejségén múlik, hogy kapsz-e bármit érte. Én például semmit nem kaptam.
2011. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Megegyezés kérdése, illetve cég válogatja. Én 6 hónapos IT gyakornokságom alatt, illetve ismerősöm közgázos gyakornoki időszaka alatt kapott fizetést.

Ellenben a szomszéd fia a minisztériumban a semmiért gürizett...

2011. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyen rövid időre általában nem fizetnek....ez az idő szinte csak arra elég, hogy megismerd a céget, a folyamatokat, sok dolgot nem lehet rádbízni, valószínűleg ezért is nem sűrűn adnak fizetést...
2011. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nos, mi párommal úgy oldottuk meg hogy kerestünk nyárra szakmába vágó munkát, és mintegy mellékesen nyár végén aláírattuk a gyakorlati papírokat, semmibe nem kerül nekik :) Egyébként az előttem szólóknak maximálisan igazuk van. A munkaadótól függ. Nem köteles adni, hiszen anélkül is baromi nehéz gyakorlati helyet találni.
2011. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik terület?
2017. jún. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!