Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi teszt pozitív...

A terhességi teszt pozitív lett. A jelenlegi munkahelyemen a próbaidőmet töltöm. Felvettek egy másik céghez, ami sokkal jobban fizet. Ti elvállalnátok az új munkalehetőséget?

Figyelt kérdés
Lehetnek hátrányaim, ha elhallgatom a terhességet és az új próbaidő letelte után közlöm?
2009. dec. 15. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Magamból indulok ki: én bizony ott maradnék, amelyik helyen hamarabb lejár a próbaidő, mikor véglegesítenek, elmennék szépen táppénzre, vagy ha bírod és dolgozni akarsz akkor közlöd a terhességed. Engem terhesen próbaidő alatt rúgtak ki, szóval én csak azt tudom tanácsolni, hogy önző légy és csak magaddal törődj! Mert a pénzed múlik rajta (TGYÁS, GYED)
2009. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, próbaidő alatt semmiképp nem közölném a terhességet!!! Csak próbaidő után kapsz védettséget, és csak akkor nem rúghatnak ki terhesen. Ne járj úgy mint én!!!!
2009. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tygás gyed szempontjából mindegy, mert az előző évi átlagkeresetből számolják. A terhesség alatti táppénzt nem tudom pontosan hogy miből számolják, de lehet h nem is akarsz végig táppénzen lenni, akkor meg mindegy is. Azt a munkahelyet válaszd amelyik hamarabb véglegesít, mert biztosítottnak kell lenned a szülés napján!

Hogy a terhesség alatt többet keresnél? Háát,ér annyit hogy lehet h megtudják és kirúgnak? Szóval minden attól függ hogy mennyi van hátra a mostani próbaidődből, mennyi lesz az új melóhelyen, tudod e "titkolni" a terhességet?

2009. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem maradj azon a helyen ahol előbb letelik a próbaidőd. Sajnos a mai világ nem kedvez a kismamáknak és remélem, hogy nem lesz igazam, de sok jóra ne számíts a jelenlegi cégedtől sem. Sajnos én is rászaladtam. A 14. héten elmondtam a főnökasszonyomnak (3 gyerek anyukája), hogy baba lesz. Naívan azt gondoltam, hogy dolgozhatok, amíg bírok és majd visszavárnak, mert már évek óta ott húztam náluk az igát és úgy tűnt rendes, megértő főnökök. Háát... fogalmazzunk úgy, hogy már van időm előkészíteni a kicsi érkezésére a lakást. :((

Minden Jót Nektek!

25 hetes kismama

2009. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!