Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, hogy kibírjam,...

Mit tegyek, hogy kibírjam, amíg nem lesz jobb?

Figyelt kérdés

Egy ideje dolgozom egy helyen, de botrány az egész, dolgozunk mint a rabszolgák nagyon kevés pénzért. Néha már úgy ott hagynám a francba, de nem tehetem meg, mert kell a pénz. Ez még a kisebb gond lenne, hogy sok a munka, de sajnos az ott dolgozókat sem bírom. Múltkor az egyik nő azt mondta rám, hogy hülye p*csa vagyok, pedig ennek semmi előzménye nem volt, én nem tettem és mondtam neki semmit. Próbálom leszarni, de nem megy, mert nagyon rosszul érzem magam ezen a munkahelyen. Egyszerűen nem bírom már ezt elviselni. Kb. legszívesebben már holnap sem mennék be dolgozni. Szóval szeretnék végre normális helyen dolgozni, mert ezt nem lehet idegekkel bírni.


Mit tudnátok tanácsolni, hogy megnyugodjak?

Ti mit tennétek?


2014. máj. 5. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Van jövőképed?

Ismerem a szitut, kb. mint a határozatlan idejű kényszermunkatábor a semmiért. Keress, keress és keress másik, jobb helyet - legalább tettél valamit ellene!

2014. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik cég?
2014. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egy szálloda, ahol dolgozom.
2014. máj. 5. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra nagyon vigyázz, nehogy megmondjad. Tesóm is volt szállodában mosogató, aztán már a mosogatószert is neki kellett vinni, meg az előtérben porszívózni. Minden szemét- kihasználó-elnyomó-élősködő-vérszívó munkaadó, legyen sikertelen, kenyérkéregető.
2014. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!