Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SOS! Pici babával vagyok...

SOS! Pici babával vagyok itthon, leszázalékoltak? Otthoni munkát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Aki tud,kèrem segitsen ebben.A baba 1èves,kène a pènz.Sajnos leszàzalèkoltak,így eljàrni dolgozni nem tudok,egèszsègem miatt.AKI tud otthonról vègezhetö valós munkàt sokat segitene.Eddig csak olyat talàltam,amivel keresni nem lehet.Nàlunk a munkaügyön nem tudtak ajànlani semmit.
2014. máj. 5. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs spéci tudásod, tapasztalatod, akkor esélytelen.
2014. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Màrmint,milyen tudàsra tapasztalatra gondolsz?
2014. máj. 5. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen,nem létezik.Olyan van,hogy te mondjuk könyvelő vagy,vagy grafikus vagy anyámkínja,és dolgozHATSZ otthonrol. De olyan munka,ahol semmiféle elvárás nincs,és még ki se kell mozdulni otthonról,megmég fizetnek is érte..

Szerintetek,ha lenne, ki menne dolgozni ???

2014. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!