Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi Központtal kapcsolat...

Kezdő bróker kérdése:

Munkaügyi Központtal kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

A regisztráció korhoz köthető? Mennyi a legalsó határ a jelentkezésre.


Valamint az szeretném kérdezni, hogy előny ha fiatal vagy, jobban alkalmazzák a fiatal dolgozókat?


20 éves vagyok passzív féléven szeretnék elhelyezkedni, gondolom nem akadály ha passzív féléves vagyok?


Mennyi idő mire találnak munkát? Valamint ha kiközvetítenek munkára, akkor az nem olyan mint egy állásinterjú ?

Nem sok tapasztalatom van ezek terén, ezért ha tudtok segíteni akkor nagyon megköszönném.



2014. máj. 5. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
18 év felett bárki regisztrálhat. Ha még nincs szakmád,akkor biztos,hogy nem tudnak munkát adni, (esetleg segédmunkát) , de inkább semmit. Ha véletlenül mégis kiküldenek munkára,akkor olyan,mintha egy normál állásinterjún lennél. Ha nem kapsz tőlük ellátást,akkor nem vagy köteles elvállani bármit.
2014. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Passzív félév alatt nem regisztrálhatsz álláskeresőként. Egyébként meg az előttem lévő nem jól mondta: ha nem kapsz ellátást, akkor is köteles vagy elfogadni az flt szerinti "megfelelő munkát", azaz jóformán bármit. Ha nem fogadod el, akkor annyi a szankció, hogy törölnek.
2014. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!