Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri faipart tanulni?

Megéri faipart tanulni?

Figyelt kérdés

A tanárom azt mondta, hogy megéri, csinálni kell, nyomatni, hajtani... Ebben van a jövő kispajtás..

Azt tudom hogy szép szakma de tényleg mekkéri, esetleg ha a soproni faipari egyetemen tanulnék tovább?



#egyetem #homoszexualitás #faipar #bütümetszet #oszloposparenchima #ággöcs #nemvetemedik
2014. máj. 11. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van családi vállalkozás, vagy tőkéd és üzleti érzéked vállalkozást indítani, akkor igen, ha máshoz mennél dolgozni alkalmazottként, akkor sanyarú jövő várna rád, mert szarér-hugyér szeretnek dolgoztatni. Mérnökök helyzete nem tudod mennyivel másabb.
2014. máj. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és nem hátrány ilyen férfias szakmában, ha meleg vagyok? gondolom lenéznének...
2014. máj. 12. 15:35
 3/12 anonim ***** válasza:
biztos lenne pár suttyó, de ezek bármely más szakmában is megtalálhatóak.
2014. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
A búzáknak nem való férfi munka, csak női munka.
2014. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Valóban úgy gondolod, hogy nem való "búzáknakö"?

ja és a búza szakmailag úgysem növény kispajtás...

2014. máj. 13. 22:30
 6/12 A kérdező kommentje:
a 18:00 választ nagyon szeretném mekköszöniö, példa értékű, valóban így van
2014. máj. 13. 22:31
 7/12 anonim ***** válasza:
A szakmádnak semmi köze a szexuális orientációdhoz. Ha érdekel a faipar, akkor vágj bele, ha nem érdekel, akkor keress mást. :)
2014. máj. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

vazze,

"bütümetszet, oszloposparenchima, ággöcs, nemvetemedik"? :D

2014. máj. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mi olyan vicces ezen??
2014. máj. 14. 10:06
 10/12 anonim ***** válasza:

én is faipart tanultam középiskolában és én is meleg vagyok, sőt mint utóbb kiderült a tanárom is az volt :D


...hát, én nem mentem tovább Sopronba, pedig engem is arra buzdítottak, de nekem az túl nagy falat lett volna, meg annyira nem is érdekelt már a végére a dolog, így pályát váltottam és más szakon tanultam tovább


azt tudom csak tanácsolni, hogy az alapján válassz, ami érdekel, ne az alapján, ami jól jövedelmez, mert azt lehet el sem tudod majd végezni, annyira meggyűlölöd egy idő után

2014. máj. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!