Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjam az önéletrajzomba?

Hogyan írjam az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Voltam egy nagy multinál, viszont nem így 3 hetet voltam ott összesen. Előtte volt egy kéthetes intenzív képzés, ahol szó szerint egy fél szakmát tanultunk meg. Erről persze papírt sem adtak (arra gondolok, hogy legalább egy kis cetli, amire rá van írva, hogy elvégeztem a cég saját tréningjét és képes voltam bejárni stb.) A munka 1 hétig tartott nálam és kiléptem. Érdemes lenne megemlítenem? Gondolok arra, hogy azért van ott munkatapasztalat és a képzést képes voltam megcsinálni (vizsgázni is kellett)

2014. máj. 11. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
és mit írnál bele, hogy félig pék vagy, vagy félig pénztáros?
2014. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért 1 hét munkát nem igazán neveznék munkatapasztalatnak.:)

Ha pedig még papírt sem adtak róla, akkor nem valószínű, hogy olyan dologról lenne szó, amivel tudnál is olyan sok mindent kezdeni.

Ha egy olyan jellegű céghez mész dolgozni, ahol ez számít, ahol esetleg kérik az ilyen jellegű ismereteket, amiket te itt szereztél, akkor bele lehet írni, de egyébként szerintem ezt nyugodtan kihagyhatod, mert semmire nem mész vele. Tehát ettől nem leszel alkalmasabb az adott pozíció betöltésére.

2014. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Voltam egy nagy multinál, viszont nem így 3 hetet voltam ott összesen." Mi van????? Ez a mondat mit jelent?
2014. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem akarok vele kezdeni semmit csak azt akarom, hogy lássák a munkaadók, hogy képes vagyok tanulni azért, hogy dolgozhassam.
2014. máj. 11. 17:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Az oké, csak utánna egyetlen hetet voltál ott. Hadd ne mondjam el, hogy ez miről árulkodik:)
2014. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért léptél ki?
2014. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ebből azt is látják, hogy kár beléd a pénz és az idő, mert megkapod, amit akartál és lelépsz.
2014. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Őszödi Ferenc ***** válasza:
erről inkább mélyen hallgass
2014. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó, nem tehetek róla, hogy interjún orrba-szájba hazudtak és a munkahelyen derültek kis a turpisságok. Sőt, képzésen a "tanár" száján csúszott ki néhány dolog, amiért meg is szólták a felettesek. Azt ne is mondjam, hogy a képzést elvégzők 90%-a otthagyta az állást.
2014. máj. 12. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!