Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 éves vagyok, van 300 ezer...

16 éves vagyok, van 300 ezer forintom, hogyan fialtassam meg?

Figyelt kérdés

Mármint 300.000 ft-m van és mibe fektesem be ,mit csináljak szerintetek vele hogy több legyen ? (a bankokat nézegetem de az ilyen kb 10-14% -os évi kamat nem elég nekem mert annál azért gyorsabban szeretnék több pénzt csiálni belöle :S szoval a bankokba valo lekötések nem érdekelnek )

Köszönöm elöre is aki idöt szakit és válaszol !


2009. dec. 28. 12:51
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Hát először még mikor kint olvastam a kérdést akkor gondoltam hogy a bank, de utána irtad hogy nemjó.

Hát télleg elég ramatyok akkor a bankok ha ez így van. Egy csomó mindenhez lehetne kezdőtőke.Csak kikéne találnod hogy mit szeretnél vele kezdeni és utána menne is.

2009. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%

vállalkozást beindítani kevés, a banki kamat alacsony, marad a bűnözés.

3 kilóból már ki lehet repülni egy egzotikus szigetre kábítószerért. :$

2009. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Az előttem írok már írták. Vállalkozásba befektetni édes kevés:-(8

Ha a bankba nem akarod betenni, akkor semmiféle lehetőség sincs.

2009. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
81%
Menj át Szabadkára, vegyél olcsón ruhát cipőt stb és itthon add el.
2009. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

10-14%-os kamat?

írhatnál bankot, mert én kb 2 hete néztem szét, és a legjobb 7,5% volt.

2009. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még ne kezdj bele semmibe, tartsd a bankban. A legbiztosabb.
2009. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
ez tipikusan az, ami kezdőtőkének kevés, elinni sok.
2009. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora összeget bankban lekötve max. 7-8% ÉVES kamattal tudsz fialtatni. Engem is érdekelne hol találtál 10-14%-osat...:) Sajnos ez a baj a mai fiatalokkal, hamar-gyorsan és persze sokat akar! EZ SAJNOS NEM MEGY!!! Én 27 éves vagyok, én is kicsivel kezdtem, hozzád hasonló összeggel, most ott tartok, hogy több 10 millióm van bankokban lekötve! Ismered a régi mondást, hogy aki a kicsit nem becsüli...?

Kössed csak le, addig sem költöd el..:)

2009. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó válaszoló,és neked hogy lett a kevésből olyan sok???
2009. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Látom, már előttem is páran elcsodálkoztak a "magas" banki kamatokon, amiket írtál :)

Valóban vállalkozáshoz ez elég kevés, arra viszont jó, hogy egy kis biztonságot adjon, hogy ha megszorulsz, legyen hová nyúlnod. Tedd biztos helyre, (mégiscsak még egy szavazat a bankra) , aztán keress még hozzá, diákmunkával, aztán 18 évesen már komolyabb munkákkal is tudnád szaporítani. Aztán, ha összejönne egy tekintélyesebb összeg, azzal már érdemes belevágni valamibe. Lehet, hogy addigra a válság is enyhül és kicsit biztosabb lehet az, hogy nem buksz bele.

2009. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!