Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 éves vagyok, van 300 ezer...

16 éves vagyok, van 300 ezer forintom, hogyan fialtassam meg?

Figyelt kérdés

Mármint 300.000 ft-m van és mibe fektesem be ,mit csináljak szerintetek vele hogy több legyen ? (a bankokat nézegetem de az ilyen kb 10-14% -os évi kamat nem elég nekem mert annál azért gyorsabban szeretnék több pénzt csiálni belöle :S szoval a bankokba valo lekötések nem érdekelnek )

Köszönöm elöre is aki idöt szakit és válaszol !


2009. dec. 28. 12:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
én dolgozom tanulás mellett a családi méhészetben és építkezésen is, mégis háromnaponta jutok rendes meleg kajához és egy fityingem nincs.
2009. dec. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
18f
2009. dec. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
47%

Hát nem tudom. Én az első vállalkozásomat 80 000,-Ft-al kezdtem, még 98-ban. Dőlt a pénz, 21éves voltam, és csak egy blöff volt. Építőiparban bevállaltam egy munkát, és vettem fel feketén embereket, akik nekem dolgoztak. napi5-8000-et fizettem az embereimnek. Szerintem ez még most is jó napi pénznek számít nem?

Igaz amikor vége lett a projekntek, egy másikat vállaltam, és ott nem fizettek ki.

Most 100.000,-Ft-al indítottam új vállalkozást, és igaz, hoy nem milliárdokat keresek, de nincs főnököm, és most is van, hogy mások dolgoznak nekem.

Tudok ajánlani egy projektet, de az 18-éven felüli dolog, persze nem neked kell dolgozni ebben, hanem másoknak, és teljesen legális.

Röviden ennyi :)

2009. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
66%
Fekete foglalkozást ne! Egyre több munkavállaló fut bele ilyenbe és a sok csalódás miatt most már egyre többen lépnek és jelentik be, amiért a munkáltatót keményen büntetik (igen, az én egyik volt munkáltatómat is büntették, miután jelentettem, engem meg kárpótoltak, és a kiesett időt, ami fekete volt, jóváíratták vele).
2009. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!