Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez valódi, vagy átverés?

Ez valódi, vagy átverés?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 28. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt elhiszi az akkora tinó, hogy ökör lesz belőle!
2009. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem hiszed el, most zárd be az oldalt... !"


rendben úgy is teszek -.-

2009. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudod majd eldönteni, ha kipróbáltad, és megkíséreltél pénzt szerezni vele. Aki nem próbálta, az maximum tippelhet, de én is azt tippelem, hogy nem ebből fogsz meggazdagodni :)
2009. dec. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

szánalmas próbálkozás hogy lehúzzanak...ha így menne akkor mindenki milliókat keresne nem gondolod? -.-


hihetetlen hogy mindig van valaki aki beveszi ezt a maszlagot..ez már nem tudom hányadik ilyen kérdés 2 napon belül.

2009. dec. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
úristen, mennyi rizsa a semmiről...
2009. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk Wolf Gábor neve nekem pozitív, nagyon jó ötleteket hasznosítottam már tőle.

Nicholas Victor meg a hálózatépítők között elég jó hírnévnek örvend.

És az infotermék például (Wolf szavaival csali) igenis működik, ha jól van megcsinálva.

Szóval szerintem jó, de csak annak érdemes megvenni, aki azonnal és habozás nélkül fel is használja az olvasottakat, nem csak érdeklődésből olvasgat.

2010. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hayabusa ***** válasza:
Hát én bezártam.....
2010. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!