Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találtatok Angliában IT...

Hol találtatok Angliában IT (rendszermérnök,2-3rd level support, biztonság, üzemeltetés. ) munkát?

Figyelt kérdés
Épp kinn vagyok, de egyenlőre csak önéletrajzokat küldtem be és felkerestem fejvadász cégeket. Hol érdeklődjek, vagy milyen cégek vannak, amiket esetleg tudnátok ajánlani? IT téren a programozás kivételével bármi jó lenne. Az angollal nincs gondom, referenciáim vannak nagy cégektől.
2014. máj. 20. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Marad a CV küldés, online keresés, IT területen nem működik a házalás.
2014. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3-6 hét alatt lehet elhelyezkedni. Nekem tapasztalattal, jó angollal 2,5 hét alatt sikerült. Gyakorkatilag nem kerestem állst, fenn voltam LinkedIn-en meg pár nagy IT-állás oldalon, napi 2-3 megkeresésem volt.
2014. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, egyenlőre nem sikerült semmit sem találni.
2014. jún. 5. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!