Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ingatlan üzemeltetés, koncepci...

Ingatlan üzemeltetés, koncepció példával, szerintetek van benne fantázia?

Figyelt kérdés

Itt van leírva a weblapon, szerintetek működhetne a dolog?


[link]


2014. márc. 7. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam nem megy.
2014. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lcps ***** válasza:
Még dolgozni kell az elképzeléseden.
2014. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Évi 600 ezer nem igaz, mert ezt be kell vallani a navnál, hogy kiadta bérbe az ingatlant. És fizetni kell érte.

gmail-s cím nem túl megnyerő. Nincs telefonszám.

Ezért neked is adóznod kell, de gondolom cég vagy egyéni vállalkozás nincs rá kialakítva.

2014. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, egy kicsit bővebben kitudnád nekem fejteni?

Faluban, városban próbáltad, volt-e egyáltalán bárki jelentkező stb?

2014. márc. 8. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Városban (Budapest) és üdülőövezetben(Duna part). Városban túl nagy értékűek voltak az ingatlanok a felajánlható pénzhez képest, így nemet kaptam. Üdülőövezetben próbáltam gazos több éve állt nyaralókat kivenni üdültetés célból, kertrendezés és berendezésért cserébe pénz a második évtől tudtam kínálni. Tulaj felkutatásával ment az idő és senki nem volt fogékony.


Tapasztalataim szerint akinek van üzleti érzéke az hasznosítja az ingatlanát akinek nincs annál nem tudsz olyan ajánlatot adni amit elfogadna.


Falun nem tudunk bérelni házat vendégháznak pedig 6 üresen álló ingatlan van, amit 5 éve nem laknak. 2-en el akarják adni így inkább nem adná ki(nem hirdetik az ablakon van egy eladó tábla telefonszám nélkül, zsákfaluban mellékutcában, roppant hatékony), 3-at nem érdekli a dolog hiába kapna 40 e forintot havonta 3 hónap után (festés apró javítások költsége a 3 havi lakbér). Lehet velem van a baj. :)

2014. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is kisfaluban csinálnám de tényleg a felkutatás sem egyszerű, aztán ha megvan akkor meg csak megijednek.

Bár annyiban megértem őket mert nekik is nagy a kockázat. Mert egy villanyóra buhera aztán több a bünti mint a ház értéke...

De a legtöbben inkább hagyják azt hogy üresen magára hagyva maradjon az ingatlan és közben szépen lassan mindennek lába kel...

2014. márc. 9. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!