Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy gyógyszergyárban egy...

Egy gyógyszergyárban egy ilyen ember kb. mennyit keres? Érdemes oda menni dolgozni?

Figyelt kérdés

Teszem fel,akinek nincs egyetem,főiskolai végzettsége,csak középiskola vagy gimnáziumi érettségi.

Gyógyszergyárban ha egy olyan munkában eltudna helyezkedni,hogy a gyógyszert csomagolni,dobozolni,tubus stb.akkor 24 évesen mennyit lehetne keresni? Érdemes oda menni dolgozni?



2014. máj. 24. 20:25
 1/5 anonim válasza:
5%
Érdemes, sokan többet keresnek ott mint sok más diplomás.
2014. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy betanított munkás egy gyógyszergyárban is keveset fog keresni. A gyár nem hülye, nem fog álomfizetést adni olyan munkáért amit bárki el tud végezni.
2014. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Közben,pont ma este egyik ismerősöm mondta,hogy a diploma nélküli fiatalok jó,ha megkapják a 100-at ami nem sok. Sztem nézek más helyet,mert nekem legalább 150 kellene...
2014. máj. 25. 21:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első olyan hülyeséget írt. Mindenhol jobban megfizetik a diplomás embereket mint a diploma nélkülieket. Azért köszi a választ.
2014. máj. 25. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első nem írt hülyeséget: nálunk sok diploma nélküli munkás hazavisz akár 200ezer netto feletti fizetést (pótlékokkal együtt), van aki 300 felett. Ezt máshol sok diplomás se kapja meg. (pesti gyógyszergyár)
2015. febr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!