Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy bank ugyanolyan összegű...

Egy bank ugyanolyan összegű fizetést ad vidéki dolgozójának is, mint fővárosinak?

Figyelt kérdés

Van 2 bank amelyiknél tudom,h a fővárosi fióki ügyintézőinek fizetése nettó 200-260ezer között ingadozik +cafeteria +jutalom.

Vidéki fiókok ügyintézői is ennyi körül kapnak?



2014. máj. 25. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Jo esellyel nem, miert is lenne ugyanannyi? A fizetes a piac fuggvenye is, ha videken talal olcsobb munkaerot is (mert a megelhetes is olcsobb), nyilvan nem fog pesti bereket fizetni.
2014. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, a munakerőre gondoltam én is. De az sztem kifejezetten hülyeség,h vidéken olcsóbb a megélhetés. Ott is ugyanannyiba kerül minden termék, mint pl. Budapesten. Ott nincs ehhez hasonló tömegközlekedés, így vagy egész nap rámegy egy viszonlag hosszabb utazásra, vagy autóval kell menni, ami sokkal drágább, mint a BKV. Annyi,h kertesháznál lehet termelni zöldséget és gyümölcsöt, így azt nem kell drágán venni, viszont az sem úgy van,h elszórod a magot oszt kinő.
2014. máj. 25. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a megélhetéstől függ, a munkaadót a legkevésbé érdekli, hogy megélsz-e a fizetésedből vagy sem. Inkább azon múlik, hogy vidéken ugyanazzal a képzettséggel sokkal kisebb az esélye bármelyik jelentkezőnek, hogy másik, jobban fizető munkát kap, mivel alapból jóval kevesebb cég van, így kevesebb pénzért is boldogan elvállalják a banki munkát.
2014. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól mondják az előttem szólók.

Multinál dolgozom, vidéken. Helyi viszonylatban elég jól keresek. Ugyanennél a cégnél, ugyanebben a pozícióban Budapesten több. mint másfélszer ennyit keresnek a kollégák. Hülyék lennének nekünk többet fizetni, mikor itt ennyiért is bővel válogathatnak a jelentkezők közül.

2014. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

'De az sztem kifejezetten hülyeség,h vidéken olcsóbb a megélhetés.'


berelj lakast Budapesten, es megtudod mirol beszelek.

2014. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bérelek lakást Budapesten, mivel itt lakok néhány éve. Vidéken is vannak drága lakások/házak, de az igaz,hha egy ugyanolyan felszereltségű fővárosi és vidéki lakást nézük, akk a fővárosi drágább. De amennyivel drágább, annyi vidéken elmehet pl. a közlekedésre, mert vidéken sokkal rosszabb a tömegközlekedés, és pl. ha ingáznod kell napi 50 km-t oda-vissza, de nincsenek megfelelő járatok és muszáj autóval menned, akkor az sokkal drágább.
2014. máj. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!