Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Atlagosan mennyi ido alatt...

Atlagosan mennyi ido alatt lehet Budapesten egy min 150 ezres nettos fizetest szerezni?

Figyelt kérdés
Van egyetemi diplomam, felsofoku nyelvtudasom, kulfoldi munkatapasztalatom es eleg jo vagyok CV es kiserolevel irasaban is. Hogy mi a munka baromira nem erdekel, csak ez a fizetes minimum legyen meg. Termeszettudomanyos vegzettsegem van, ebben is dolgoztam eveket, de az ebben megszerezheto allasok nem erdekelnek, mert a fizetes itthon nevetseges. Most gyorsan kene valami, mert csaladi okokbol kifolyolag Budapestre szeretnek koltozni.Mennyi idot kalkulaljak be az allaskeresesre?
2014. jún. 11. 12:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
elnezest elirtam, ugy ertettem, hogy 150 ezer havi netto fizeteses allast szerezni
2014. jún. 11. 12:40
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Így félig vakon azt mondanám hat hónapot számolj. Mi a franc az a természettudományos végzettség? Alkalmazott biológus? Nincs semmi kapcsolatod? Nem lesz könnyű...
2014. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hat kb hat honapot maradnek. amugy el nem tudom kepzelni hogy valaki hat honapon at keresgeljen melot, plane ilyen havi 100 nettos fizukert.Nekem ez igy nagyon furcsanak hangzik. 2006ban diplomaztam, eddig egy napot sem voltam munkanelkuli, eletemben, es mindent elvallaltam ami jott, tokmindegy mi volt az. En ilyenekre gondoltam hogy tolmacs, szemelyi asszisztens, adminisztrator, igazabol a szinkrontolmacsolas is megy de azt foallasban meg sosem csinaltam. Meg recepcios is siman lehetnek, gyakorlatilag barmi szoba jon mert csak par honapra kell a melo, nem karriert akarok csinalni belole csak nem felelni a megtakaritasaimat, amig otthon vagyok.
2014. jún. 11. 13:23
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát sok sikert. Lehet h az a szerencsés leszel akinek pikkpakk összejön.
2014. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 naptól hónapokig minden lehet...Állj neki pályázni (profession.hu), aztán meglátod a visszajelzésekből, hogy kellesz-e és milyen gyorsan...
2014. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Good luck.
2014. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerencsefüggő is, de tegyük hozzá, hogy hiába van Bp-en több munka, mint vidéken, annyival többen is jelentkeznek 1-1 pozícióra. Az ilyen asszisztens, recepciós jellegű munkákra simán beérkezik 500-1500 jelentkezés is, elhiheted, hogy nem olvassák végig mindegyiket...

Ha jól beszélsz idegen nyelvet, én még idegen nyelvű ügyfélszolgálatos (telefonos) munkákra is jelentkeznék. Ott ritkább nyelvekkel kezdőként is megkereshetsz nettó 200 körül.

2014. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
angolul beszelek, de azt kivetelesen jol, kint is dolgoztam call centerben. vagyis nem csak a papirom van meg a felsofokrol, tenyleg valodi felsofoku a nyelvhasznalatom. Ez a kulfoldi call center jo otlet.
2014. jún. 11. 15:05
 9/13 anonim válasza:
Ha matróz lennél (hivatásos) akkor havi 160 ezret is megkeresel. De 30 napból minimum 25-öt bent kell lenned a hajón.
2014. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Multinál ügyfélszolgálat, hirdetnek több helyen, jó angollal, tapasztalat nélkül ilyen 280-320 bruttó + évi 300-400 cafetéria. Az már kb. rendben van szerintem.
2014. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!