Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ennyiből meg...

Szerintetek ennyiből meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel költöznenk szülőktől kapott kertes, családi házba, megyeszekhelytol 5 km-re. A gond a kevés fizetésünk 115.000 Ft plusz cafeteria fejenként. Munkahely kb 20 km-re mindkettőnknek.

2014. jún. 12. 20:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amit írtam fizetés természetesen nettó.
2014. jún. 12. 20:10
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Mennyi hitelt kell fizetnetek havonta, mennyi a rezsije a háznak? Fűtés, villany, net, stb? Munkábajárás költségei?
2014. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Milyen végzettségetek van, hogy nem tudjátok a bevételeitekből levonni a fix kiadásokat? Ami marad... abból meg ti tudjátok, meg tudtok-e élni.
2014. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem fizetnenk hitelt. A ház tehermentes. Azért nem tudjuk kiszamolni mert még nem élünk külön a szülőktől de már tervezzük. Ezért a kérdés. Munkába járás kocsival történne 9 Ft/km ezt állja a munkáltató.
2014. jún. 12. 20:26
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Akkor most mennyi lenne a havi fix kiadásotok?


(első válaszoló kérdése?)

2014. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Akkor most mennyi lenne a havi fix kiadásotok? "


Ha tudnám nem tettem volna fel a kérdést, hisz akkor ki tudnám számolni :)


Átlag kiadások után érdeklődtem volna és így tudtam volna viszonyítani...

2014. jún. 12. 20:34
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Vazze... Orvosi eset...
2014. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%

Szerinted MI INNEN a gép elől honnan tudjuk, hogy nektek az új házban milyen kiadásaitok lesznek? Nem mindegy mekkora, milyen fűtése van, milyen a szigetelése, stb.


Munkábajárás költségei.. nem azt kérdeztük, hány Ft-ot térít a munkkáltató, hanem hogy mennyibe kerül kettőtöknek összesen 20 km-t utazni a munkahelyre... autóval? busszal? vonattal? Ha ezeket nem tudjátok, szerintem ti még ne szakadjatok le a szülőkről...

2014. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit nem tudtok előre kalkulálni magatoktól, akkor NE költözzetek össze, mert csúnya vége lesz.
2014. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jaj beszéltek itt össze-vissza. Átlag kiadásokra voltam kíváncsi, hogy egy átlagos háznak mekkora kiadási tételei vannak, plusz egy átlagos pár mennyit költ kajára. Ennyi lett volna. Hangsúlyozom átlagban!!!!!
2014. jún. 13. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!