Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként hol tudnék...

Pályakezdőként hol tudnék legalább nettó 210. 000 Ft-ot keresni?

Figyelt kérdés
Ennyi kellene a megélhetésemhez.
2014. jún. 13. 15:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
45%

Magyarországon? Sehol leginkább.

Szerintem talán még a mérnök "pályakezdőként" sem keres 0 munkatapasztalattal ennyit, pedig nekik megfelelő tudás/tapasztalat mellett tényleg magas a fizetésük.

2014. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
SSC-k fizetnek ennyit pályakezdőknek, ha beszélsz legalább felsőfokon mondjuk egy skandináv nyelvet. Angollal, némettel, franciával inkább ilyen 190 a nettó, de cafetériával együtt ezeknél is megvan az általad írt összeg.
2014. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
48%
Elég sznob kölyök lehetsz hogy ennyi kell a megélhetésedhez. Költözz kisebb lakásba, legyen olcsóbban fenntartható autód, ne kaviárt egyél Dom Pérignon mellé.
2014. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
IT mérnök, programozó, villamosmérnök és igen ssc 2 felsőfokú nyelvvel...
2014. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Őszödi Ferenc ***** válasza:
81%

Mit nyújtasz egy munkaadónak? Mi a végzettséged, milyen idegen nyelveken tudsz? (Tudsz = folyékonyan beszélsz bármiről, ügyet intézel, telefonálni, levelezni tudsz)

"Ennyi kellene a megélhetésemhez."

A lőtéri kutyát nem érdekli, neked mennyi "kell".

2014. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
23%

Akkor én is sznob vagyok mert nekem 230ezer a havi megélhetésem:Kaja,ruhák,edzőterem,tápkiegek,cipő.

Lehet valakinek több igénye van a tecsó gazdaságos moslékoknál.

A havi gyümölcsök,zöldségek a napi 700g csirkemell nem olcsó,de ez kell,hogy egészségesen és jól nézzél ki.


Kérdező: mérnök,programozó,IT szakember ők ettől sokkal többet kapnak pályakezdőként ne vicceljünk már haverom 210.000 nettóra röhögött,fel is vették nettó 260-ért egy céghez,hozzáteszem kezdő még.

2014. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 egy újabb válaszoló ***** válasza:
100%
Azért a jól kinézéshez nem kell 700g csirkemell, meg tápkieg:)
2014. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

16:50


+ a felszínességed és álszentséged meg megfizethetetlen! lol!


Tápkieg xD mert az nem tescos moslék ugyebár..

2014. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

"Elég sznob kölyök lehetsz hogy ennyi kell a megélhetésedhez."


Egyáltalán nem sznob, szerintem! Ne legyetek már ennyire magyarok, hogy a 80-90 ezer legyen az etalon? Miért bűn, ha valaki többre akarja vinni? Miért kellene mindenkinek Tesco gazdaságos sza*t venni a normális kaja helyett? Miért lakjon egy panelban, ha lakhat normál körülmények között is? Ne akarjatok mindenkit magatok szintjére lehúzni. A magam részéről nekem is legalább 200-220 nettó kell ahhoz, hogy MEGÉLJEK! Nem vegetálni akarok, hanem ÉLNI! Ha ezt nem értitek, menthetetlenek vagytok!

2014. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

Palyakezdokent ajanlom a www.adultwork.com oldalt.


Egyebkent leirtak mar, mernok, informatikus stb. eros nyelvtudassal.


A megelheteshez meg ja, mindenkinek mas osszeg kell, de adj neki egy kis idot, nem nagyon valoszinu, hogy egybol az oledbe hullik a jo kereset suli utan. A szakmai tapasztalat se art tudod...

2014. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!