Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként hol tudnék...

Pályakezdőként hol tudnék legalább nettó 210. 000 Ft-ot keresni?

Figyelt kérdés
Ennyi kellene a megélhetésemhez.
2014. jún. 13. 15:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

19:31


Te is menthetetlen vagy, ha azt hiszed hogy a pénz minden és akkor élsz ha körülveszed magad fa**ágokkal, és elversz 200e-et baromságokra.


Tescos csirkemell nem különb a hentesnél vett csirkemellel, de azért ontsad te is mint az elődöd, hogy tescos moslék.

ö

2014. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
51%

"Te is menthetetlen vagy, ha azt hiszed hogy a pénz minden és akkor élsz ha körülveszed magad fa**ágokkal, és elversz 200e-et baromságokra.


Tescos csirkemell nem különb a hentesnél vett csirkemellel, de azért ontsad te is mint az elődöd, hogy tescos moslék. "


200-et nem baromságra verem el, hanem megélhetésre! Tudod mit jelent egyáltalán? Nekem szükségem van színházra, mozira, étteremre, muscicalre, stb. Ez az élet része. De neked gondolom elég lehet a munka után az 1 sör meg valami szenny a tv-ben, ahol lehet szidni azokat, akik vitték is valamire.


A Tesco és egyéb boltok saját márkás termékei kritikán aluliak. Nehogy azt hidd, hogy ugyanolyan, mint a hentesnél. A bolti csirke pl. tele van pumpálva növekedési hormonnal, későbbiekben beteg lehetsz ezektől, de ez a te dolgod. A magyarok nagy része egyre igénytelenebb, de még akkor is, ha jól keresnek, ez szomorú!

2014. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
69%

10-es vagyok. 9-nek:


Nem akarja itt senki lehuzni a "szintunkre" (megjegyzem, nekem csak a havi megtakaritasom tobb, mint duplaja ennek az osszegnek)


Annyi, hogy nagyon kevesen vannak akik ekkora kezdo fizetes kapnak, es hogy oszinte legyek, szinten kevesekbol nezem ki, hogy olyan talpraesettek legyenek, hogy ekkora fizetessel induljanak, es aki gyakorikerdeseken ilyet kerdez, abbol ezt a talpraesettseget nem nezem ki. Foleg, hogy ha most azt mondjuk neki legyen informatikus, akkor most az lesz? Az pl. nem szamit, hogy mi erdekli vagy mihez van tehetsege?


En azt vallom, azt kell megnezni, hogy mi erdekel, es mihez van tehetseged, aztan abbol karriert epiteni. Nem pedig kituzok egy celt, aztan hajtom magam elott, meg ha nem is nekem valo, csak "mert sok penz van benne"...

2014. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%

Gyerekek, az egy dolog, hogy kinek mennyi kell(ene) a megélhetéshez, az meg egy másik dolog, hogy mennyit keres.

Tudjátok, vágyak, és lehetőségek. Tőlem ehet naponta 5 kiló kaviárt is, ha megkeresi rá a pénzt, ennyi.

2014. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%
Nem igaz, hogy sehol nem lehet pályakezdőként legalább ennyit keresni. Én vagyok rá az élő bizonyíték. 2 évvel ezelőtt pályakezdőként nettó 260 ezer Ft-tal vettek fel egy SSC-hez. Angolon kívül semmilyen más idegen nyelvet nem beszélek.
2014. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
72%
Lennel olyan szives, es leirnad a laikusok szamara, hogy mi az az SSC... meg mielott en is elkezdek angol roviditeseket hasznalni ;)
2014. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
82%
Bár nem az előző válaszoló vagyok, de: Shared Service Center. Nagy multik szolgáltatóközpontjai. Kb. annyi a lényeg, hogy a cég tevékenységének helyhez nem kötött munkafolyamatait egy országba csoportosítják, ahol jellemzően olcsó és jól képzett munkaerőt kapnak, Magyarország ilyen. Megfizetik a náluk dolgozókat, alkalmaznak egy rakás diplomás pályakezdőt jó nyelvtudással.
2014. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
90%

210-et Budapesten rengeteg helyen meg lehet keresni. Ez nincs 10.000 Ft/nap!


A megélhetésről meg annyit hogy majd a dupláját keresem, és paprikáskrumpli volt a héten, meg túróstészta, mégse találom a ferrárit a garázsban... Jellemzően fölfelé az emberek nem tudnak elképzelni semmit. Azt hiszik hogy ha 150 helyett 250-et keresnek, majd mercivel fognak járni. Hát nem. Nagyon sokáig nincs semmi változás az életszínvonalban csak kereset alapján. HA neked kell minden összegründolni az életben, házat, autót, még egy autót, gyereknek lakást, szülőket segíteni, akkor kereshetsz egy millát is, nem fogsz nagy lábon élni. Már eleve javakkal kell indulni, ÉS sokat keresni, majd akkor talán.

2014. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
15%

#8 és #11-es te nagyon okos vagy,A Tecsós csirke egy romlott moslék,annyi köze van az igazi mellfiléhez mint nekem a harangöntéshez.

De et biztos vágod ezt,annyi tapasztalatod van,a tápkieg meg minőségi alapanyagút veszek csak.

Lehet neked elég a 80nettó egy panelban otthon iszod a moslék sört meg nézed a Retek Klubbot,oszt jó vaaa.

Tudod nekem vannakl igényeim meg sokunknak is itt.Én szeretek eljárni fürdőbe,bulizni,szaunázni,ejtőzni,szeretem képezni magam,hogy ne csak egy legyek a sok szoftvermérnök között hanem én legyek ,,a szoftvermérnök" akiért óránként kifizetenek csillagászati pénzeket.

Utrazgatni szeretek egzotikus helyekre és nem diákszállón aludni.

Szeretem kényeztetni a testem eljárni masszázsra,hogy egészséges legyek kivűl belül.

Ezek hiába mondod hogy nem igenis fontosak,a németek tudják nézd meg milyen jól élnek ami itt ,,dőzsölés" optt ALAP,ez az ALAP vágod,ugye?

Csak a magyra egy buta céltalan nép az orránál tovább nem lát hanem amit mond a TelAviv2 meg a Retek Klub az szent,ki kellene tekinteni a világba és élvezni és megteremteni a feltételeket maganak ennyi.

Ja,hogy ehhez a feneket fel kell emelni és dolgozni meg tanulni is kell,hát igen ,,There is no free lunch".

2014. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
9%
Helyesírási hibákért bocsi vastag ujjaimra nincsen billentyűzet.
2014. jún. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!