Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen konkrét képzés nélküli...

Milyen konkrét képzés nélküli nem túl monoton munkákat ismersz?

Figyelt kérdés
azért írok ide mert kezdek idegösszeroppanást kapni. érettségim van. egyetemre jártam mérnökinfo szakra de 1 év után abbahagytam mert nem tetszett. most felnőttképzésre jelentkeztem autószerelő szakon (mivel idén leszek 21 így már nappalin ingyenesen nem végezhetem el mert túl öreg vagyok...) gyárban dolgozom 5/2-be mivel szombatokra nemsokára szükségem lesz az iskola miatt. most betegszabadságom alatt kipróbáltam a Call centerezést. mindkettő iszonyatosan idegörlő. nem azért mert nehéz..mert nem az. csak munka közben/után olyan nyomasztó érzésem van mert nem érzem hogy haladok a munkával, mintha nem csinálnék semmit. ha telefonálok vagy a gyárban dolgozok nincs olyan hogy végére érsz. Hiába dolgozom ügyesebben,gyorsabban semmi se változik. Ha egy kőműves építkezik akkor ottvan a fal. haladt. látszik,érződik. ezt csak a példa kedvéért írtam. most teszem le nemsokára a B-s jogosítványt és valamiféle ételfutár munkát szeretnék végezni a suli mellett mert szeretek vezetni és nem olyan monoton. esetleg másnak bármiféle egyéb ötlete míg nem végzek a jogosítványal? (kisbolton gondolkoztam eladóként mert ott mindig van valami munka, vagy vevő nincs eltudom foglalni magam de már ahhoz is végzettség kell .. :D ) köszönöm a segítséget 20/f
2014. jún. 17. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az árufeltöltő szintén nem egy álom, de egy nagy áruházban változatosabb, mint a szalag mellett állni. Az eladóval még próbálkoznék, főleg műszaki boltokban, hátha értékelik az egy év mérnökinfót. Én dolgoztam régen rakodóként teherautón, az elég változatos volt (élelmiszereket vittünk mindenféle falusi kisboltokba), de ötletem nincs, ilyen munkát ma hol szerezhetnél.
2014. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam még egy Bolti eladó hirdetésen is ahova nem említik hogy kéne képzettség. igazából talán még jó is lenne mert van nyüzsgés néha, viszont ha nincs akkoris van valami munka, ha meg az sincs akkor senki se fog fejbelőni gondolom ha elkezdek olvasni egy újságot/kiskönyvet. (call centerbe tapasztaltam hogy 35-40mpet kell várni mielőtt tovább nyomnám a kicsörgést és nem csinálhatsz semmi mást közbe..)
2014. jún. 17. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!