Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt érdemes bennehagyni az...

Ezt érdemes bennehagyni az önéletrajzban?

Figyelt kérdés
Új állást keresek Magyarországon, viszont járok egyetemi képzésre estin mellette, és szeretném is folytatni (most passzív féléven vagyok). Nem tudom hogy az önéletrajzban érdemes-e ezt benne hagyni, vagy inkább vegyem ki?

2014. ápr. 28. 14:24
 1/2 anonim válasza:

Mellette: Talán pozitív a munkáltatónak hogy még képzed magad, szeretnél fejlődni.


Ellene: Nem biztos hogy az elvégzés után náluk maradsz.

Lehet, hogy mem fest túl jó fényben hogy "félbehagytad".


Persze a súlyozás a te feladatod, nem ismerem se a jelenlegi végzettséged, sem azt hogy mit tanulsz, és hogy milyen munkát keresel.


Én benne hagynám személy szerint.

2014. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak azért aggódok, mert több kérdést vet fel, mint amennyit megválaszol. Pl.

- Hogy akarja összeegyeztetni a munkaidejét a vizsgaidőszakkal? (mittudomén, majd kialakul)

- Miért akar még tanulni? Mit akar kezdeni a diplomájával?


Amúgy is azt hallottam hogy nem szeretik a munkaadók a diplomahalmozókat. Amúgy pénzügyes közgazdász vagyok, és proginfót tanulnék még....

2014. ápr. 28. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!