Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az emberek mégis hogy vállalha...

Az emberek mégis hogy vállalhatnak el ilyen munkákat?

Figyelt kérdés

Ha csak pl lemegyek a spárba... a pultosok egésznap a sonkákat pakolgatják.. feltöltik a zsemlés szekrényt stb...

Elmegyek mekibe, egész nap szaros szendvicseket gyártanak... benzinkúton a székében üldögél egész nap... sorolhatnám...


Komolyan nem tudom megérteni ezeket az embereket :D Nem érzik úgy hogy elb@sszák az idejüket ilyen semmitmondó hülyeséggel? Én 1 nap után azt érezném h nincs életem, de az is biztos h kirúgnának 1 hét alatt...


Nem tudom feldolgozni komolyan, s van ki így éli le életét :D


2014. máj. 31. 01:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%

Ha egyszerűen nincs más választásod, etetni kell a gyereket, akkor maradsz.


És hidd el, ezek még tiszta melók, viszonylag emberi körülmények közt.

Gyárban voltál már? Ahol a szálló fémporban, állandó zajban robotként válogatják a kis mütyűröket 8-10 órában? Szociális melók, ahol kakában, vérben, hányásban kell turkálni, büdös van és gyakran paraziták is, emellé szortírozz gyógyszert és tűrd lelkileg is.

A megalázó munkák sora végtelen.

2014. máj. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%

"Nem érzik úgy hogy elb@sszák az idejüket ilyen semmitmondó hülyeséggel? "


Tökéletes kérdés amikor küldik a villanyszámlát, amikor a gyerek közli, hogy éhes, új tornacipő kell neki vagy az ingyenes iskolai oktatásban egy tankönyvcsomag. De persze megkérdezheted a boltban az eladót amikor mész ruhát vásárolni és a kasszánál kérik érte a pénzt: Hölgyem, nem érzi, hogy elb@ssza az idejét ilyen semmitmondó hülyeséggel? ÓÓ, fizetni nem tudok a nadrágért, mert pénzem nincs, én nem b....szom el az időmet alantas munkával.

2014. máj. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
71%

Muszájból vállalják, és még van ezeknél rosszabb is.

Szennyvízcsatorna karbantartó, szénbányász, halottszállító (gondolj bele amikor a szomszédok hívják ki a rendőröket a szagra és azoknak meg a halottkémnek is felfordul a gyomra, annak milyen lehet akinek össze kell kanalaznia és bezsákolnia), veszélyes üzemekben, gyárakban robotolók, wc-s nénik, takarítók bármilyen jellemzően gányos/fertőző helyen, szocmunkások és védőnők (putris településeken pláne), ápolónők, kukások...


És még pocsékul is keresnek...


De ha nem találni jobbat, nincs jobb végzettséged (vagy büfészakod / teljesen használhatatlan OKJ szakmád) és nem adatik meg idő/lehetőség hogy keresgélj, akkor elvállalod, mert nincs más opció.

Ilyen helyzetben én is elvállalnám ezek egy részét, más kérdés, hogy engem is páros lábbal rúgnának ki nagyon rövid úton a legtöbb ilyen munkakörből, aztán mehetnék csövesnek magam kínozni szegény szocmunkások szaglósejtjeit. :(

2014. máj. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
54%
* vagy CSAK büfészakod / teljesen használhatatlan OKJ szakmád VAN
2014. máj. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%
Mindenki ezzel a "gyerek enni kér" szívszaggató fordulattal jön, de... nem lehetett volna egy rendes szakmát és 1-2 nyelvet megtanulni, szakmai gyakorlatot szerezni, pénzt félretenni, emberhez méltó munkát vállalni, netán vállalkozást indítani, mielőtt jön a gyerek? Muszáj volt felcserélni a sorrendet, előbb család, aztán a kapkodás, hogy most honnan teremtsek pénzt..?
2014. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
Ha mindenki belvárosi úrigyerek vóna!
2014. máj. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
És ha ők nem lennének, kedves nagyarcú kérdező, akkor te hol zabálnád a hamburgert, hol vásárolnál be, ki vinné ki a leveledet, ki építené fel a házadat, ki javítaná az autódat, ki söpörné fel a járdát a lakásod előtt, öreg korodban ki törölgetné a szaros seggedet? Anyád?
2014. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%
Nem értitek, itt az a gond sokan jelentkeznek ezen állásokra, így nem a kérdezőt veszik fel és csalódott!
2014. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem lenne senki aki ezeket megcsinalja, akkor szrinted lenne rajtad ruha, le tudnad huzni a vecet, a boltban tudnal-e kajat venni?
2014. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
Talán majd a jövőben ezek az emberek megtervezik a hamburgerkészítő automatát (és a hamburgerkészítő automatát gyártó gyártósort, ahová egy munkás sem kell), a zsemlefeltöltő gépet, mindenki tiszta laborokban fog boldogan munkálkodni, fotelekben regényeket írni, napfényes irodákban palotákat tervezni - amiket persze gépek építenek fel, nem a napon aszalódó melósok - ,vagy csak pihen a riviérán.
2014. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!