Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmai gyakorlati helyről...

Szakmai gyakorlati helyről nem kellene értesítésnek érkeznie?

Figyelt kérdés

Elvileg hétfőtől megyek, erre az időpontra is én kérdeztem rá, hogy lehetséges-e és rábólintottak.

Már minden megvan egyébként.

Csak nem írtak semmit, hányra várnak, azt se, hogy hová (csak a honlapjukról tudom megnézni), azt se, hogy kit keressek...

Még holnap írhatnak, de ki tudja...

Kb. görcsben van a gyomrom.


2014. jún. 19. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
holnap hívd fel őket és érdeklődj.
2014. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak telefonon célszerű?



Az egyik ügyintézőjük vagy ki szabadságon van, igazából lehet azért nem üzennek semmit.

Egy másik embert zaklattam már...

2014. jún. 19. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nyisd ki a szádat, és írj nekik / hívd őket. Nincsen kijelölt pátyolgatással foglalkozó munkatárs, a veled való foglalkozás egy befektetés a szervezet számára, tegyél róla, hogy jó befektetés legyen. Kicsit életképesen, lazán. Hajrá
2014. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Így is elég nehéz egyensúlyt tartani, hogy hivatalos legyen egy email (=ne dedós) de ne is benyalizós, megkérdezzek mindent de ne nyomuljak... Nagyon stresszes ez...

És mivel még inkább gyerekek vagyunk, mint felnőttek, annyi jól esne, hogy előző héten megírják, hogy hányra és kit keressünk. Több nem kell.

2014. jún. 19. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt X Y!


Kis Eufrozina vagyok, a megbeszéltek szerint jövő hét hétfőn kezdem meg szakmai gyakorlatomat a Kis & Kis Kft-nél. Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy reggel kinél és hánykor kell majd jelentkeznem eligazításra.


Előre is köszönöm türelmét és segítségét!


Üdvözlettel

2014. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen levelet nem vágsz ki csuklóból 25 másodperc alatt, akkor kíváncsi vagyok milyen munkakörbe vettek fel. Legyél bátor, az ott dolgozók is ott kezdték, ahol te.
2014. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!