Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kérjek fizetésemelést?

Hogyan kérjek fizetésemelést?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint 1 éve dolgozom egy kis cégnél. Pályakezdőként ez az első munkahelyem. 80 eFt-ot kapok + a bérletet fizetik. Viszont már egy ideje azon gondolkozom hogyan említsem meg a főnöknél, mivel úgy tűnik ő magától nem mondaná nekem... :) Jövőhéten úgy tűnik egyik nap talán csak én leszek bent és megemlíteném neki, de nem tudom, hogy :/ Van bármilyen ötlet ezzel kapcsolatban? Szerintetek mennyit kérjek, ami nem is sok így hirtelen, de mégis...

Vagy ha nemet mondana rá akkor hogy reagáljak rá normálisan? :D Én attól tartok, hogy lehet fel is mondanék ...

Köszi a segítséget! :)


2014. jún. 21. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Adj több pénzt, vagy húzok innen a francba!


Szerintem nem fog sikerülni. Ez nem úgy megy, mint a filmekben. Ahol pedig 80.000 a fizetésed, az elég valószínűleg olyan hely is, ahol csak annyit adnak, amennyit nagyon muszáj.

2014. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kolléganők nem pályakezdőként kb 200 ezret megkapnak, úgyhogy egy kis remény még van nekem is :)
2014. jún. 21. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy te mit csinálsz és a kolléganők mit csinálnak.


Nálunk is van kolléga 7 számjegyű fizetéssel, csak ő a vezérigazgató én meg sajnos nem.

2014. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindannyian ugyanazt csináljuk, csak mondjuk az én munkám egy részét jobban ellenőrzik.
2014. jún. 21. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Inkább ne kérj semmit vagy megpróbálhatod, de aztán

ne légy csalódott, ha nem adnának

2014. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Veszteni valód nincs, mert 80 ezres fizetést bármikor lehet találni.
2014. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek vállaltad el akkor 80ért ha tudod hogy mások ugyan azt többért csinálják, úristen nem sok eszedvan, amúgy nyugodtan említsd meg max kbsznak aztán keresnek más hülyét aki megcsinálja aprópénzér
2014. jún. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a 80e + bérlet baromi kevés, legyen ez bármilyen munkakör is. Mostanában mindenhonnan azt hallom, hogy az alap 110-120 szokott lenni. Én is most, 1 év után akarok a főnököm elé állni, hogy dobjunk rá a 110-re még egy keveset.
2014. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!