Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1700 euróból mennyi marad...

1700 euróból mennyi marad nettóban Németországban?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 14:14
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

kedves troll baratom, senki sem esett neki a melos gyereknek aki 150ert talalt szobat, aki egyebkent nem melos hanem valami joggyakornok Brüsszelböl. Azert "estunk neki" mert azt talalta irni, hogy Nemetorszagban nem is dragak az alberletek. Holott bizony dragak. Tudod ez olyan mintha keresnel valahol Ozdon egy kiado szobat, aztan abbol vonnal le a teljes Magyarorszagra nezve nagyivu kovetkezteteseket.


A magyar billentyűzetet bekapcsolhatom a kedvedért, de nem fog így maradni, mert tizedolyan gyorsan tudok így gépelni. Amúgy ha már ennyire érdekel: tervezőmérnök vagyok egy nagy nemzetközi multinál, közöm sincs a bankokhoz.


Tudom en hogy remek dolog Magyarorszagrol osztani az eszt a nemet viszonyokkal kapcsolatban, es azt is elhiszem hogy baromi okosnak gondolod magad, de jobban tenned ha esetleg elobb tajekozodnal, aztan okoskodnal.

2014. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Eddig nem igazán szóltam hozzá, mert nem akartam meddő vitába beszállni, de ehhez most muszáj hozzászólnom. Úgy látszik, hogy Te is szenvedsz egy népbetegségben, amit úgy hívnak, hogy szövegértelmezési zavar. A funkcionális analfabétizmus túlzott lenne, mert az egy drasztikusabb szövegértelmezési zavar, de a szövegértelmezés nem igazán megy. Én azt mondtam, hogy Németországban lehet olcsón is hozzájutni albérlethez, nem azt, hogy Németországban olcsóak az albérletek. A két definíció között elég nagy a különbség. Ne dezinformáljunk, kérlek...
2014. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

egeszen konkretan ezt irtad, olvasd vissza:


"Az albérlet a németeknél pont nem drága, én anno találtam kinn havi 150 €-ért, és nem volt lelakott. "


En meg ezt irtam:


"azt talalta irni, hogy Nemetorszagban nem is dragak az alberletek."


Akkor amit irtam az miben is nem fedi a valosagot?

2014. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Igen,kevés,de ez a bizonyítvány elismertetés előtti,pótlék nélküli fizu.Gondolom-,számoltuk is - kicsit jobban jönnénk ki 2 német alacsonyabb fizuból,mint 2 sz@r magyarból.
2014. júl. 16. 07:03
 45/60 anonim ***** válasza:
Es hova akartok koltozni, az mar megvan?
2014. júl. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

Kedves 41-es husipofi barátom, ne legyél ideges, inkább gondold végig miért kell kényszeresen bizonyítanod anoním módon a szubjektív tartományban is rozoga igazad, vagy inkább kinek.


Az is klasszikus, hogy azt hiszed, mert egy ideje külföldön élsz, valamely groteszk rangidős-honfoglaló és mélységesen nem európai mentalitás okán neked valahogy per definitionem akkor is igazad van ha nincs, illetve neked bármi "jár" ezért. Lásd csivavás szemléltető megjegyzésem, korábban. Mellesleg, 8 éve nem voltam Magyarországon, nem otthonról osztom, de otthonról is osztanáLAK. Igaz hogy onnan is könnyű lenne, látod ebben igazad van, de ez sem akadályoz meg tevékenységemben.


Tény: 4169 találat 100-200 EUR közti havibéres ingatlanokra Németország szerte, ezek minimum bő fele effektíve lakás. Najó, ne túlozzunk, de enni, fürödni, aludni, és sorbanállás nélkül szarni lehet benne, és van ajtaja is.


A munkahelyek eloszlása számodra pedig vallás, mint inkább valid statisztikai információ, de különösen irreleváns az az eredeti kérdező kontextusában, akinek egyrészt a szállás fizetésen kívüli juttatás eleinte, másrészt pedig kórház a kedvenc "pénzügyi központjaidtól" igen távol is van, tehát ő ezzel még igen jól is járhat mikor majd sajátba költözik.

2014. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:

latom szereted hallani a sajat hangod :)


amit irtal igazabol totalisan irrelevans blabla.


egy dolog tunt fel: "másrészt pedig kórház a kedvenc "pénzügyi központjaidtól" igen távol is van"


Tenyleg? Honnan tudod hogy hol van a korhaz? mert eddig meg nem derult ki.

2014. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy te azt is eldöntöd, mi irreleváns "blabla", ráadásul "igazából". A zsellér jobbágy végre ítélkezhet, az igazmondó és csillagszemű, Mátyás király hirtelen felindulásból az ezresről, és a falvédőről hirtlen nagy gusztóval lemászott reinkarnációja!
2014. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

szereted f´sni a szót? :)


Szoval hol is van a korhaz?

2014. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
A Fekete Erdő szélén, búrókám. Nehogy elkezd keresni, abba mind belefulladnánk a röhögéstől, te, sötét szar magyar.
2014. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!