Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Távmunka angol és orosz...

Távmunka angol és orosz nyelvtudással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptembertől továbbtanulok, a jelenlegi állasomat azonban nem tudom összeegyeztetni a tanulmányaimmal. Olyan munkát szeretnék, ahol magam osztom be az időmet és otthonról végezhető. Mivel tudok angolul és oroszul, arra gondoltam, felveszem fordítóirodákkal a kapcsolatot ( egyébként tolmács-fordítóként tanulok tovább). Mivel levelezős lesz a suli, diákmunkát nem vállalhatok. Egy vidéki kisvárosban lakom, itt kevés esély van olyan munkát találni, ahol tolerálják, hogy minden pénteken iskola van, ezért is kellene távmunka. Tudnátok oldalakat, lehetőségeket írni? Egy-kettőbe már belefutottam, amiről kiderült, hogy csalás, mert csak a pénzt veszik el regisztrációs díj néven.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. jún. 23. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább próbálj utánanézni mik azok a cégek ahol ezekre a nyelvekre szükség van (vagy lehet a jövőben) és küldj nekik egy önéletrajzot és a motivációs levélben megírd, hogy személyes találkozó után távmunkában tudnád a munkát végezni, amennyiben ez őket érdekli keressenek. Küldd el 100 helyre. Sajnos az ilyen távmunkás hirdetések többnyire kamuk, viszont szerintem sok cég nyitott erre, csak szólni kell nekik, hogy létezel és akarod :)
2014. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!