Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek 6 órás munkára...

Elmennétek 6 órás munkára ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Lenne egy állás, de a közvetítő ma telefonon azt mondta, hogy 6 órás de fix+jutalékos. Előző munkahelyem is 6 órás volt, nettó 54 et kaptam plusz délutáni és hétvégi pótlék. Egyik ok az volt, hogy eljöttem, hogy kevés volt a pénz. Mostani meló de és du lenne de csak hétköznap, ami egy fokkal jobb az én szemszögemből, mert szeretnék tanfolyamokat elvégezni. Viszont ugye itt jön ki az, hogy 6 órás és kevés pénzt adna, így tanfolyamok kilőve. 24 vagyok és szüleimmel (kell) lakom még. Haza is kell adnom pénzt, nem vagyunk rózsás helyzetben. Tehát ezt is beleszámítva és azt, hogy ruházkodnom kéne + tanfolyamra gyűjtenék + egyéb kiadás, nem vállalnék 6 órát, mert túl kevés lenne a jövedelmem. + bármikor bejöhet egy jobb meló. Viszont 1 és fél hónapja semmi munkám. Ti mit gondoltok?
2014. jún. 17. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvállalnám amig nincs jobb,de mellette keresnék folyamatosan jobbat.
2014. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nettó 54e nem arra van, hogy megélj belőle, hanem hogy átvészeld ezt az időszakot. Ebből nem ruházkodni kell, hanem mérlegelni és a leges legfontosabb dolgokat megvenni. Magyarul munka, hazaadás és minden más pénzt tanfolyamra félretenni, ugyanis nem az újabb cipő a fontos, hanem, hogy legyen egy szakmád amivel többet kereshetsz. Persze el lehet cseszni sok más dologra, de akkor ne csodálkozz ha csak ennyit fogsz keresni.


"bármikor bejöhet egy jobb meló"


Kb mintha azt mondtad volna, hogy "bármikor megnyerhetem az 5ös lottót"


És addig?


Ha jön jobb, akkor itt felmondasz, oda meg belépsz. Ennyi! Magyar munkáltatók tisztába vannak azzal, hogy jobb lehetőséget egyik munkásuk sem fogja kihagyni, csak ha hülye!

2014. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!