Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sajnos elhagytam az érettségim...

Sajnos elhagytam az érettségimet, de behívtak állásinterjúra. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Költözésnél sajnos elhagytam/eltűnt az érettségim, nem találom sehol. Viszont ahova behívtak interjúra, az álláshirdetésben szerepelt követelményként az érettségi/középfokú végzettség. És bár van érettségim, de nem tudom bemutatni. El fogják hinni, és nem fogják kérni, vagy emiatt lehet, hogy fel sem fognak venni?

Mik a tapasztalatok? Amikor behívnak állásinterjúra, kérik, hogy mutasd be akkor, vagy később? Egyik ismerősöm azt mondta, hogy tőle sosem kérték, másik azt mondta, hogy eddig mindig. Mennyi esélyem van így?

(egyszerű bolti eladói munkáról van szó)


2014. jún. 26. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a suliba, ahol érettségiztél, ott tudják pótolni neked.
2014. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön nem kérik, hogy vidd be, akkor nem kérik. Ha pedig külön kérik bemutatásra, akkor amit az első is írt (volt iskolában tudnak készíteni másolatot).
2014. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. jún. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!