Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehetne keresni...

Mennyit lehetne keresni Angliában masszőrként vagy ovónőként? És ezekhez kell valami végzettség kinnt? Mármint gondolom az itteni bizit nem fogadják el.

Figyelt kérdés
persze nem a legjobb,legmenőbb fizura gondoltam, hanem egy átlagra.
2010. jan. 4. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

mármint sexmasszőr?

ahhoz nem követelik ám az itteni OKJ bizonyítványt!

2010. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neeem.sima normális,és legális svédmasszőrire gondoltam:) mert én úgy tudom hogy nem nagyon nézik kint hogy mid van, hanem hogy álld meg a helyed.
2010. jan. 4. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Én gyógymasszőr vagyok, az ugyan nem tudom mennyit kereshetsz kint ( tuti többet, mint itthon...), de ki kell hozzá váltani a nemzetközi bizonyítványt.

Ez nem kerül sokba, 10ezer alatt van a költsége ha jól emlékszem a gyógymasszőr bizonyítvány nemzetközivé tételének.

2010. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
uhh,az nagyon jó.És ha nem titkos,megkérdezhetem hogy mennyit keres átlagosan itthon 1 normális masszőr? pl gyógymasszőr? mert engem nagyonis érdekelne a masszőrködés. Mindig is érdekelt.
2010. jan. 4. 23:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Én "vállalkozó" vagyok megyeszékhelyen (feketén), nem nagyon éri meg, bár még alig 2 hónapja kezdtem, épp a szobabérletet tudom kitermelni.

Ha hivatalosan kórházban dolgozol ott ha jól tudom 90ezer körül kapsz veszélyességi pótlékkal együtt és ehhez a beled ki kell dolgoznod.

Szóval csak akkor éri meg csinálni, ha valóban szívből ezt akarod.

2010. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem...nagyon köszönöm a kommenteket. ha valaki még megtudja mondani, hogy sejtése szerint egy svédmasszőr vagy ovónő mennyit tudna Angliában keresni, akkor írjon csak, ne habozzon :)
2010. jan. 5. 15:33
 7/7 anonim válasza:
Szia, nem tudom aktuális e neked még a kérdés, de azért leírom, hátha valakinek segítség! Én nemrég jöttem haza Londonból, mobil masszőrként dolgoztam kint. Szalonban kb a minimálbért fizetik meg. Mobil masszőrként vállalkozónak kell lenned, minden itthoni bizonyítványt elfogadnak ha van angol nyelvű okleveled róla! Sok cég van akik mobil masszázs-al foglalkoznak. Egyszerű a bekerülés, egy szóbeli interjú van (ehhez azért minimális angol nyelv tudás szükséges) és egy teszt masszázs (mint itthon is. Kint általában egy órás masszázs 50 font (ebből a cég levesz próba héten 30 fontot azután 20-at), másfél óra 75 font (ebből a cég levesz 45 fontot majd 35-öt) 2 órás masszázs 100 font (ebből a cég levesz 60 fontot) ami nálad marad abból majd az adó év végén 25%kot be kell fizess adóként.plusz megkapod a borravalókat. Ha felkapott helyen dolgozol és szimpi vagy a tulajnak akkor heti 500 fontot is megkeresheted, ha nem akkor alig alig a megélhetéshez.... Így utólag úgy gondolom ,jobban jártam volna ha magam vállalkozom és magam bérlek helyet stb...mert akkor az óradíjjakból "csak" 25% jön le... valamint őrjítően fárasztó mobil masszőrként órákat utazgatni, folyamatosan online lenni telón. és mindig készültségbe állni, szóval ha valaki kint akar masszőrként dolgozni, én azt tanácsolom h magán vállalkozóként saját helyet bérelj ne cégnél helyezkedj el! Remélem tudtam segíteni! További szép napot!
2013. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!