Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismeritek a Clearservice...

Sprinter20 kérdése:

Ismeritek a Clearservice ceget? Mit tudtok mondani rola?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 22:19
 1/6 anonim válasza:
Helló Sprinter20, mit tudtál meg azóta róluk?
2023. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyar bejelentővel küldenek ki Németországba, ha sikerül az 5 napos tréninget teljesítened.( Saját költségből először ki kell utaznod Székelyudvarhelyre ahol egy lepukkant albérletbe fognak elszállásolni 10 másik emberrel). Mi 13 fővel indultunk a tréning utolsó napján 5 fő maradt. A tréning kemény mindent időre mérnek, ágyazás, szoba-fürdő takarítás 20 perc alatt, ha nem sikerül másnap megválnak tőled, 2 órád lesz elhagyni a szállást. Viszont ha sikerül a tréningen helyt állnod kapsz szerződést Németországba. A fekete leves pedig ha 6 hónapon belül ott hagyod vagy felmondanak neked mert lassú vagy 600 eur visszakell fizetned a tréning árát. Hoteleket kell valóban takarítani viszont időre, kapsz egy tabletet amin mérik az időt napi 20 szoba, 1 szobára 20 perced van. Én nem ajánlom kiutaztam a nagy semmiért mert "nem feleltem meg a tréningen" majd kitettek a szállásról délelőtt, estig pedig dekkoltam egy buszmegállóban mire jött az éjszakai buszom. Nem voltak korrektek.
2023. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Köszi a részletes választ 👍
2023. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zsbeata válasza:
100%
Sziasztok. Én is sok negatív dolgot hallottam a cégről, de miután beszéltem velük személyesen úgy döntöttem, hogy kiprobálom a tréninget. Az első két nap kemény volt, de a végére sikerült nekem is felzárkózni.
2023. júl. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@zsbeata akkor Sok sikert neked:) Biztos sikeres leszel akkor külföldön is 20-25 szobát kitakarítani napi 6 napba, úgy hogy mérik az időt és 23 perced lesz 1 szobára :) Plusz fel ne add hisz tudod a tréning ára 600 euró félévig kitartó legyél :DDD


Ausztriába 10-15 szobát takarítok és nem kell mérnem az időt egy táblagépen keresztül.

2023. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tréningen az az oktató embertelen módon viselkedett, semmibe se nézi az embereket. Napi szinten dobálgatják őket ki, akinek van fölösleges 50-60 ezer Ft-ja Romániába utazgatni EZÉRT hogy hazaküldjék akkor hajrá, szuper kirándulási ötlet
2023. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!