Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felhívhatom a HR-est? Vagy...

Felhívhatom a HR-est? Vagy ilyen helyre miben illik menni?

Figyelt kérdés
Korán reggel hívott fel, de a sok kérdése után elfelejtettem megkérdezni, hogy esetleg milyen ruhában jelenjek meg. Egy mezőgazdasági cég adminisztrátori állására jelentkeztem. Szerintetek esetleg?
2014. júl. 3. 16:49
 1/4 anonim válasza:
Szia! mivel adminisztrációs munka elvárás a fehér fekete alkalminak mondható nadrág vagy szoknya, fehér ing, és ha gondolod valami felső felülre, kardigán vagy blézer az időjárástól függ! remélem segítettem! sok sikert az interjúhoz!
2014. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, életem első komoly interjúja, ami nem diákmunka! :)
2014. júl. 3. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Keress rá arra, hogy business causal dress code.

2014. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megvolt az interjú.

Még talán a fehér ing, mellény, farmer is sok volt.

A HR-es teniszpólóbna és vászonnadrágban volt. Az iroda pedig egy mobil bódé, a többi munkatárs is kantáros munkásnadrágban ült bent és mint kiderült itt a munkakörbe tartozik a traktorra mászás. Kicsit feszélyezett a dolog így.

2014. júl. 7. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!