Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú előtt "illik"...

Állásinterjú előtt "illik" izgulni?

Figyelt kérdés

Holnap megyek életem első állásinterjújára. Gyakornoki állásinterjú lesz. Azt vettem észre, hogy egyáltalán nem izgulok, kifejezetten várom! :D

Normális az ilyen? Úgy gondolom,hogy semmi "rossz" nem történhet ott velem ami miatt félnem kellene. Szabad emberek vagyunk, ha valami nem tetszik fel lehet állni az asztaltól és kisétálni. Nem múlik rajta az életem. Tapasztalatok?


2014. ápr. 21. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem izgulsz, az csak jó.
2014. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Én se izgultam, 10. után már a sablon kérdéseket is alig várom.
2014. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél még nem feltétlenül. Majd, amikor már vagy 1 éve munkanélküli leszel és mindenhonnan csak elutasítást kapsz, vagy azt sem, a tartalékaid felélted és nincs olyan családi háttered, aki támogatni tudna, akkor majd izgulni fogsz.
2014. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Félni nem kell - nincs is mitől.


Izgulni én izgultam eddig mindig, de azért csontig nem rágtam le a körmöm, csak egy egészséges kis drukk volt bennem. Szerintem ez nem baj, de ha nincs az csak jó.

2014. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!