Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Látszik valakin, hogy nem...

Látszik valakin, hogy nem gazdag családból származik?

Figyelt kérdés

Amikor megyek valamerre, általában lenéznek az emberek. Amikor megemlítem, hogy MSc-zek vagyis, valamiből kiegészítő képzést csinálok, általában visszakérdeznek: "Hogy maga??? "

Nem származom gazdag családból, de nem is putriból jöttem. A rokonságban is csak én vagyok "tanult embör". A beszédem is intelligens. A kérdésem az lenne, hogy tényleg ennyire "átjöhet", hogy nem gazdag családból származom, és ez lerí rólam?



2014. júl. 6. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak bekepzeled?
2014. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%

A megjelenésen nagyon sok múlik.

Meg sem kell szólalnod, már mindenkiben kialakul egy vélemény.

A ruházat és a test ápoltságán nagyon sok minden múlik.

Fiatalként a családból egyedüli értelmiségiként nincs könnyű dolgod, hogy megváltoztasd ezt a hozzáállást az emberekben, de nem lehetetlen.

Gondolom kicsit bánt az emberek lekezelő magatartása.

Nagyon figyelj arra, hogy a cipőd soha ne legyen piszkos, kopott vagy túl feltűnő jelenség.

Ruhában kerüld az élénk, harsány színeket, nagy márkajelzéseket, utánzatokat.

Ékszerekben, kiegészítőkben csak keveset használj, ne legyél karácsonyfa.

A hajadat rendszeresen mosd, vágasd, és ne hanyagold el.

Ugyanez érvényes a körmökre is, illetve a bőrápolásról se felejtkezz meg.

2014. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Amikor megyek az auchanba, még a pénztáros csaj is lekezelő.

Okés, hogy oda borostásan megyek, szerintem azt érzik, hogy nem vagyok nagyképű.

Gimnáziumba értelmiségi gyerekekkel jártam nnak idején, és őrült beképzeltek voltak. -Belőlem ez hiányzik, úgy gondolom, ez a megrendíthetetlen felsőbbrendűségi érzés.

Köszönöm a válaszokat.

2014. júl. 6. 22:55
 4/9 anonim válasza:
"Amikor megyek az auchanba, még a pénztáros csaj is lekezelő." ez jó volt valami más gond lehet ott mert én még lekezelő pénztárossal nem találkoztam pedig én sem vagyok gazdag
2014. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Amikor megyek az auchanba, még a pénztáros csaj is lekezelő. "


Na akkor itt más gond lehet.

2014. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem a borostától gondolják az emberről, hogy "putriból jött".

[link]


Ugye?


Inkább a kiállásoddal, a viselkedéseddel, a testbeszédeddel lehet a gond.


Még öltöny sem kell ahhoz, hogy 10 méterről megmondják rólad, hogy tehetős vagy, esetleg "putris".

2014. júl. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy össze kellene barátkoznod a vízzel és a szappannal.
2014. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem valószínű, hogy az anyagi háttered miatt csodálkoznak azon, hogy továbbtanulsz, vagy néznek le.
2014. aug. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
milyen szakon vagy, hogy azt gondolod, az MSC-re csak jó anyagi helyzetűek lehetnek? meg nekem úgy tűnik, hogy szerinted megengedettebb, szegényebb emberrel bunkónak lenni, mint gazdaggal és az ilyen elméletek egy kellemetlen személyre utalhatnak, akivel természetes, hogy sokan gorombábak
2014. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!