Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag, jómódú családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag, jómódú családból származó lány vagyok, a barátom (exem) csak az élethelyzetem miatt kezdett ki velem. Na srácok, erre mi a mentségetek?

Figyelt kérdés

Tipikus felállás, hogy egy nő csak a pénzért van egy férfivel, aki gazdag, + ha még a külseje is megnyerő. Most fordult a kocka. A sok pasi csak sír, és hisztizik, hogy "jaajj, a nők milyen gonoszak, meg pénzéhesek"... na persze, bagoly mondja verébnek! Lehúzott, kihasznált, orrba-szájba költöttem rá a pénzt, elvittem nyaralni Olaszba, úgy, hogy mindent én álltam, meglepetést akartam neki szerezni. Ő a kisujját sem mozdította értem, ez alatt nem a pénzt értem. Fossil, Rolex órákat vettem neki születésnapjára, a ballagására, karácsonyra, drága parfümöket, amiket imád. És ezek után mégis mit kaptam? SEMMIT! Pofára esést! Több évig voltunk együtt, de ez úgy ahogy van, kiis ment a szemétbe. Szerelmes voltam belé, igazán szerettem, mindent megadtam neki, kedvességet, törődést, hűséget, szerelmet, gyengédséget. És mi a hála? Ez. Kösz szépen.

20/L


2013. aug. 7. 20:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

És ezt mindenképpen meg kellett osztanod itt :D

Átbsztak... van ilyen.

2013. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ki kellett, hogy jöjjön belőlem. Azt hiszem, felrobbanok..
2013. aug. 7. 20:35
 3/33 anonim ***** válasza:
Drága szívem. Erre mondják azt, hogy pénzért nem lehet mindent megvásárolni.
2013. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom csúnya vagy, ha reális lenne az önképed, ez nem történt volna meg.
2013. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
55%
figyelj, ha nem vetted észre h nem szeret, az a te hibád... én sosem hagytam még, hogy egy lány fizessen, bármennyire is szarul álltam anyagilag.... 22f
2013. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

Mentséget akarsz?

Nem mi tehetünk arról hogy vannak ilyenek.

Én SOHA nem lennék képes ilyenre..ahhoz hogy megtudják legalább csókolni valakiþ..szeretnem kell, anélkül nem megy.

17/f

2013. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

Nekünk mi a mentségünk? Nem mi voltunk, hanem a barátod.


"Több évig voltunk együtt"


Volt több jó éved. Gondolom pénzed is maradt. Mi a gond?

2013. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Mit tett a srác?
2013. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Miért nekünk, teljesen más férfiaknak kellene mentséget keresnünk a volt barátod viselkedésére? Férfiak között és nők között is van szemét alak, ez nem nem függő.


29F

2013. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
#4 tudod mi vagyok igazából? Naiv, nem csúnya.. az elején még azt sem tudta, hogy milliomosok a szüleim, csak utólag tudta meg, másoktól, mert direkt nem akartam neki elmondani.
2013. aug. 7. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!